Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem [dd2/inferno]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Zacpanki Team. Pawel.

 

Godzina, data zdarzenia: 22.26 dnia 13 lutego 2015r. - 11.30 dnia 14 lutego 2015r.

 

Mapa: Inferno

 

Steam_ID/IP: Non steam, nie mogę podać ip gdyż mam zmienne.

 

Uzasadnienie: Gram sobie 13 lutego o godzinie 22.26 i wyszedłem z gry. Chcąc zagrać dzisiaj nie mogłem wejść na serwer, gdyż pisze, że dostałem bana lecz to nie prawda, bo wczoraj było wszystko w porządku. Nie mam pojęcia co to może być. Z góry dziękuje :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrestartować router na Twoim IP Jest ban z 10.02.2015 najwidoczniej pokryło się z IP innego gracza .

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

 

Czyli co mam zrobić?

 

 

Z tyłu modemu masz taką mała dziurkę i musisz wcisnąć ten przycisk czymś cienkim np. igłą i powinno po restarcie zmienić Ci się IP

 

 

 

 

EDIT#2:

 

 

 

Nie wiem jaki masz SID więc proponuję jeszcze usunąć wszystkie pliki i foldery związane z csem , odinstaluj go całkowicie i pobierz inną wersje Csa .

 

 

 

 

 

PS> Nie pisz post pod postem używaj opcji EDYTUJ .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Musisz zrestartować router na Twoim IP Jest ban z 10.02.2015 najwidoczniej pokryło się z IP innego gracza .

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

Z tyłu modemu masz taką mała dziurkę i musisz wcisnąć ten przycisk czymś cienkim np. igłą i powinno po restarcie zmienić Ci się IP

 

 

Dzięki wielkie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...