Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Strzelec wyborowy / zwinny żołnierz

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelec : 1/9 na oślepienie przy bezliku + 4 skoki (nie 3, dobrze liczę) 

 

 

 

Proponuje zmiejszyć szanse na oślepienie 1/15 .. 1/20 bo przy bezliku wchodzi to bezlitośnie i dużo ludzi się na to skarży.

 

4 skoki zmniejszyć na 2 skoki, klasa porównywalna do klasy premium, bo to jest przesada i z drugiej strony dużo ludzi teraz biega po txt

 

Najgorzej jednak jest z tym oślepieniem, więc przydałaby się zmiana.

 

 

 

Zwinny żołnierz: 1/9 z famasa

 

 

 

Przypominam co się działo jak Generał mial 1/9 z auga i szybko to zmienili, bo ludzie płakali. Przy 25 nabojach wchodzi 3/4 razy. Sam sprawdzałem.

 

Proponuje zmienić to na 1/15 albo w ogóle to usunąc, tak jak w przypadku Generała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1/9 na oslepienie? w życiu, to jest 1/2 lub 1/3 bo wchodzi każdym strzałem

 

 

4skoki jak na normalną klase to dla mnie da dużo

 

 

bezlik może zostać, lecz reszte zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dużo tematów już było o WYBOROWYM i za każdym razem mieli z tym zrobić. Jak widzicie skonlczyło się na gadaniu. Mnie też to zielone denerwuje. 1. strzał i masz zielono. Klasa ta posiada także dwie bronie, widzi miny i ma wbudowany hełm. Przy platynach nie ma gry. Jednak tak jak pisałem to na gadaniu się skończyło więc nie liczyłbym na szybkie rozwiązanie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak nie potraficie czytac ze zrozumieniem to tak jest. Ile razy opiekun ma wam pisac ze prace trwaja, to nie jest spacer po bulki. Optymalizacja jak i wprowadzenie zmian wymaga duzo czasochlonnej pracy. Wy widzicie tylko czubek swojego nosa i tylko to macie na uwadze. Skoro juz byly takie tematy po jakiego wafla zakladacie nowe? Cierpliwie poczekajcie na zakonczenie prac nad serwerem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...