Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> spalony ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: teraz

 

Nick admina/gracza, który zawinił: pozdro UBT

 

Dowody: szkoda gadać ;) 

 

Świadkowie: nie ma po co ^^ 

 

Uzasadnienie: Oficjalnie spalony przez załogę UBT pozdro co nie ^^ 3x ssy tutaj mnóstwo ssów demek na innych serverach typu ffa,a na COD MOD gdzie zawsze grałem dobrze bo ogarniam kleicie mi bana ^^ za dobry byłem i połowa płakała więc lepiej dać bana :D te demka co do was trafiły jak tak je puściłem to dziwie się że połowy akcji lepiej nie zagrałem bo wszystko było ewidentnie słychać na słuchawkach ;D No ale dzięki i pozderki :D poćwiczcie lepiej w cs <3 Tyle ode mnie dzięki cześć narazie ! :) 

 

 

 

Pozdrawiam elo ;) szczególnie najlepszych w cs (Wal Magistra płaczek nr1 i Richard nr2) kozaki :P

 

 

 

zastanawia mnie tylko co mógłbym mieć odpalone by widzieć gdzie kto jest jeżeli po za czity szybko wchodzą VAC BANY więc no ja nie wiem :D chyba sami te czity wymyślacie ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


My też mamy słuchawki spalony kolego i w akacja które były na słuch miałęś-B ale są akcje gdzie ewidentnie się odpalasz . W dzisiejszych czasach SSY są mało wiarygodne w pewnych przypadkach i istnieje mnóstwo Anty SSów i innego szajsu .W Twoim przypadku nie mieliśmy wątpliwości . Bywaj i szerokiej drogi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...