Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> unban JaSzCzuRKrK


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Twój nick podczas gry:      JaSzCzuRKrK

 

Godzina, data zdarzenia:   01:25

 

Mapa:                                ODD+DM

 

STEAM_ID / IP:                    "JaSzCzuRKrK" 3008 STEAM_2:0:1218612031   0 00:15   23    0

 

Uzasadnienie:nie znam powodu dla którego mógłbym dostać bana jestem przeciętnym graczem i co najważniejsze jestem czysty  mam już swoje lata i brzydzę się tymi którzy używaja jakiekolwiek CZITY

 

                                          ps. (gdybym mógł zatłukł bym każdego kto gra z czitem co to za frajda gdy komputer za Ciebie celuje  zero zabawy

 

                                               a tak normalnie to ćwiczysz refleks i spostrzegawczość a to mi się przydaje w rozgrywkach ASG z moja repliką SWD DRAGUNOW-a) 

 

 

 

 

 

        PROSZĘ o POZYTYWNE ROZPATRZENIE PROŚBY Z GÓRY DZIĘKUJĘ 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód z Twoim banem jest powodem wstawienia screenów na forum: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=5405

 

Screeny są robione automatycznie, kieruj się tym poradnikiem: http://multi-head.pl/topic/29176-wz%C3%B3r-wstawiania-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/

 

 

 

Pamiętaj, że na dostarczenie masz 24 godziny od momentu zbanowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...