Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> skarga na Radke i Masakrate

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: dzis 14.00-14.40

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

Dowody: hltv http://hltv.1shot1kill.eu/srv23596/HLTV-1502061407-zm_dustx2.dem.zip  http://hltv.1shot1kill.eu/srv23596/HLTV-1502061437-zm_dusthorror.dem.zip

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: to tak zaczolo sie na jeszcze wczesniejszej mape od gadania masakrate jaki on to niezly bo takie staty a ja gorsze. i na zm_dustx2 zaczolo sie od wyzwisk w moja stronie od pytan typu czy twoj stary cie bije. przyznam sie użyłem 1 czy 2 wulgarnych slow ale kto po takich prowokacjach by nie odpowiedzial. potem dolaczyl radka i zaczeli we 2 wyzywac. ja nie mam czasu hltv rozpisywac bo do pracy ide wiec niech admin zobaczy cala mape i tgam widac jak wyzywali od lamusow po pytania czy mnie ojciec bije. 

 

 

 

Radka poprosil mnie abym dopisal w skardze jak ja to mu worki zniszczylem wiec tak zniszczylem, ale w regulaminie nic nie ma ze nie moge rozwalac i podobna akcja byla wczoraj czy 2 dni temu jak kilka osob rozwalalo a admin napisal ze tego w regulaminie nie wiec mozna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znajdz mi na mapie zm_dustx2 jakies obrazliwe slowo w kierunku twojej osoby. Noob to nie obraza.

 

A to że mi piasek zniszczyłeś to za to powinien być ban bo utrudniasz ludziom grę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

radka jak admin zobaczy hltv to znajdzie nie 1 obraze w moja strone a jak chcesz isc tym tokiem rozumowania ze zniszczenie piasku to utrudnianie gry to wtedy tez mozna uznac ze blokowanie kamp to utrudnianie gry. wiec jak sam widzisz rozwalanie piaskow to nie utrudnianie nikt ci nie kaze ich kupywac mogles kupic lm. A co do skarg powiedz mi czy jak napiszesz do kogos czy cie ojciec bije to uznasz to za obraze? jak mowilem wasz poziom rozmowy jest gowniany bo 2 tekst jaki ty masz krzywy ryj a jak napisalem czemu tak sadzisz to odpisujesz bo tyle grasz w cs. powiedz jaki to pokazuje poziom?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną czekam aż Ransley zrobi screeny z obrazy bo gdy oglądałem HLTV nie było widać kto co pisze na say. Jutro o 14/15 wyjaśnimy sprawę. Zauważyłem też że niektórzy graczę gdy nie ma Admina robią to co chcą np Radka kampił snajperem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od dłuższego czasu obserwuję zaciętą batalię na linii administracja - jeden, ten sam gracz. Mam jedno pytanie. Przez tyle czasu nie potrafiliście w końcu sięgnąć po rozum i zacząć dogadywać się jak ludzie? Rozumiem, w wyjątkowych przypadkach niektórym należy się odpoczynek. Jednak sytuacja ciągle się powtarza, serwer również. Nie róbcie dziecinady, dogadajcie się jak na ogarniętych ludzi przystało. No chyba że jeszcze za wiele od Was wymagam. Najwyższy czas zluzować zwieracze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

to tak jutro po 15 wroce z roboty i zobacze hltv i porobie ss bo teraz nie mam na to czasu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

to tak ogladalem hltv i tak samo jak u seby nie widac co pisza ludzie jest tylko kilka zdan na poczatku mapy a potem nic. wiec tym razem im sie upieklo na 2 raz bede wiedzial aby zrobic ss bo hltv cos nie zapisuje co ludzie pisza. Ale to nie zmienia faktu co do tego ze ci 2 kampili na mapie jako sniper i jako zm wiec za to powini dostac bana a za obraze jak widac nie mam dowodow. Tyle mam do powiedzenia moze admin zamknac temat chyba ze ktos chce cos dodac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...