Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Walka o Próbny XxBufeczkaxX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

- Wchodzenie raz dziennie na forum; (Jest)

 

 

- Minimum 16 lat; (Jest)

 

 

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; (Będzie, Dziś 1 dzień i z 3h pograłem)

 

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; (Przeczytane)

 

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; (Jest)

 

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; (Nie stwarzam problemu a Adminom na U@ piszę więc raczej zaczynam dobrze)

 

 

- Minimum 20h przegrane na serwerze; (1 dzień = 3h)

 

 

- Posiadanie mikrofonu; (Posiadam)

 

 

Wzór podania:

 

 

Nick: XxBufeczkaxX

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Pół roku na Cs-Wakacje

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jeśli ktoś zna AMXX dobrze i daje sobie 7 to już umie pisać, Ja daje sobie 5 (Umiem adminować, utrzymuje porządek, zachęcam do kupowania premek, reklamuje u kolegów serwer oraz używam dobrze modmenu)

 

Staż w CS-sie: Gram z 8 rok, Gram pół roku i z 2 miesiące przerwy.

 

Steam / NonSteam: Miałem 12 steamów, każdy sprzedałem kolegom na Cs-Wakacje, Na Non Steamie lepiej mi się gra

 

Dlaczego Ty: Oczywiście wiem ,że każdy napiszę: 3h i już na admina? A forum to masz jedno dniowe itp. Ale to nie o to tutaj chodzi, Tutaj chodzi o porządek serwera w godzinach wieczornych, Jestem aktywny od 22:30 do 23:30 i tyle cheaterów ,że odechciało mi się nawet ich filmować... Po prostu wyszedłem z serwera, było nas 15 a teraz jest 6 grających..., Nie pisałbym podania gdybym nie chciał pomóc, Podoba mi się ten cod i chciałbym pomóc ale wiem ,że pewnie będziecie na Nie dlatego chciałbym próbnego, jeśli nie będę przestrzegał zasad i grał norm to po prostu się pożegnamy i tyle, Chce pomóc, nie chce źle. Prosiłbym o danie mi szansy, Jeśli jednak stwierdzicie ,że Nie bo nie mam kilku godzin to za 14 dni spróbuje, żaden problem, jednak przez te 14 dni mógłbym pomóc.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5 h, dni wolne 10h nawet.

 

Kontakt: Telefon, GG:36954576, Facebook, Skype, Ts, Mumble, Snapchat i wiele innych.

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/XxBufeczkaxX/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...