Skocz do zawartości
Gość

Siemaneczko ^^Lordax^^

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Cześć Jestem ^^Lordax^^ mówią na mnie Aleks, a na imię mi Filip. Mam skończone 19 lat i na serwerach cs 1.6 spędziłem sporo czasu jak i w Diablo lll i lola. Znam się na amxx więc ogarniam. Szczerze mówiąc teraz, to wracam do cs'a, bo tak ze dwa lata temu jeszcze normalnie grałem, ale teraz miałem przerwę i dopiero wracam do skilla.

 

A tak bardziej prywatnie, to jestem piłkarzem gram w drużynie KGHM Zagłebie Lubin w 1 składzie i powiem że całkiem fajna Passa. Nie mam dziewczyny i jestem muzykiem. Gram na gitarze i perkusji.  Jestem bardzo komunikatywny i lubię przebywać na takich komunikatorach jak ts/skype.

 

Na Wasz serwer trafiłem przypadkiem. Szukałem serwera DD2. Włączyłem cs'a, i w zakładce "Internet" znalazłem właśnie Wasz serwer.

 

Posiadam steam'a, ogólnie słucham Rapu HipHopu a przede wszystkim Bonusa RPK ponieważ jakoś mi jego kawałki się spodobały nie ukrywając mam nadzieję że fajna z was ekipa i że zostanę tutaj na długo więc do zobaczyska na Serwerze jak i na Forum lub Ts-ie.

 

 

W sumie, to jak ktoś przeczytał do końca, to zazdroszczę wolnego czasu i chęci :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...