Skocz do zawartości
Siwy`

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> REPLIKANT

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa klasy : Replikant

 

Jakie bronie posiada : MP5, USP, HE.

 

Statystyki : 10 int 30 hp 10 wyt 15 kond.

 

Umiejętność klasy : Posiada swoje dwie repliki które odbijają pociski "2int= 5dmg"

 

 

+ Jeśli by powstała ta klasa na naszym CODzie, proponuje taryfikator kar za, " Replika w przejsciu której nie da sie przeskoczyć/obejść = ban na 30 min" i " Bugowanie gracza replika "SPECJALNIE" = ban na 30 min" CZEKAM NA WASZE POZYTYWNE WYPOWIEDZI :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ludzie, co jest z wami? Przydałoby się ogarnąć obceną sytuację z klasami na serwerze, a Wy już chcecie dokładać kolejne...

 

Jestem jak najbardziej na nie.

 

 

 

 

 

Co ty chcesz ogarniać w klasach ? Wszystko jest ok z nimi. Nie wiem wgl kim jesteś i czy mówisz o tym CODzie czy też pomyliło Ci się i nie tu napisałeś :)

 

 

O to samo mogę i ja zapytać - Kim Ty jesteś. Mówię jako człowiek zero, że jest sporo klas które przydałoby się ogarnąć, np strzelec wyborowy. Bez spamu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

"Posiada swoje dwie repliki które odbijają pociski "2int= 5dmg" "

 

 

Czyli że z 10 int będzie odbijał 25dmg? Nie rozumiem tego.

 

Klasa wszędobylska, można dodać ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa może i całkiem w porządku ale jak się nie mylę było już coś takiego na cod i każdy każdego blokował. 

 

 

Jestem neutral 

 

 

Dlatego @SIWY zaznaczył, że będą za to kary

+ Jeśli by powstała ta klasa na naszym CODzie, proponuje taryfikator kar za, " Replika w przejsciu której nie da sie przeskoczyć/obejść = ban na 30 min" i " Bugowanie gracza replika "SPECJALNIE" = ban na 30 min" CZEKAM NA WASZE POZYTYWNE WYPOWIEDZI :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na tak - fajna klasa. No tak jak siwy pisal za blokowanie i utrudnianie przejscia ban.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...