Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> problem z serverem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

siemka tak jak w temacie chcialem zauwazyc ze mimo ostatnich napraw ktore byly podobno robione dalej sa bugi serwera wiesza sie i sa kosmiczne lagi odechciewia sie przez nie gry

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no czasami... ale i tak nic nie zmieni monotonnosc map ktore sa grane i brak mozliwosci nominowania ich ... przytlaczajaca gra ciagle eldo , west , assault .. wogole zrobic cos ktos z tym wkoncu? nawet nie ma wgranych zwyklych map typu train lub dust ..porazka...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry że 2 raz ale musze to napisać .

 

Jeśli chodzi o te mapy to naprawdę to jest przesada nie wiem ile razy dziennie jest grany assaul , West , eldo i dd2

 

Dla mnie to jest chore nie powinno być możliwości grania tych samych map conajmniej przez 8 kolejnych map ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

taki bug jest

 

 

Host_Error: CL_ParseServerMessage: Bad server message

 

 

 

i pol serwera wywala no co jest z tym serwerem ludzie naprawcie go wkoncu kase wiecie kto ma wziasc a zrobic to juz nie ma nikogo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No mnie też już to denerwuje granie tych samych map x razy dziennie a przy tym wywalanie z serwera co najmniej 10-15 osób. To nie jest problem wgranie na serwer parę nowych map i dociągnięcie  zamka pod szyje czyli naprawienie drobnych usterek na serwerze. Obiecanki cacanki i dalej nic. Z reszta ja już posałem o dodanie do punktu min i pułapek aby był zakaz stawiania na pochylniach i wzniesieniach ponieważ nie mozna tego obejść ani przeskoczyć. Doslałem zgode od H@ na dodanie tego pisałem wielokrotnie do S@ aby dodali i 0 odzewu. i To jest takie podejście do gracza czy też admina. Nie mam więcej nic do napisania już . Piątka :)

 

 

 

Ps. Będziemy pisać tyle postów-tematów aż w końcu ktoś zaradzi temu o co my admini oraz gracze upominamy się od dłuższego czasu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cruzen tyle punktow co mieli dodac odemnie co mowilem i onie walczylem do regulaminu to naprawde i dalej widze nikt z tym nic nie robi co naprawde juz meczy... ale coz jak dalej czekam...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

`cruzeN. powiem ci tak od nas wymajaja czasu na serwie znajomsci regu;laminu i wiele innych spraw a od siebie nie potrafia nic dac my mozemy wymagac napraw i co to da nic z tym nie zrobia ja obiecane juz bylo pol roku temu ze naprawione zostanie wszystko jedyne wyjscie to chyba zrezygnowac z adma ado zminic serwer tam gdzie zalezy opiekunowi na serwie i zeby byl on dobry bo ta 200 lvl to jest zenada i robi sie coraz gorzej takie moje zdanie na temat tego serwera

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak jest jak piszecie Panowie. 

 

Ja powiem tak: moim zdaniem cod 200 jest najbardziej dochodowym serwerem na tej sieci (lub jednym z najbardziej)

 

i zamiast porobić wszystko i doprowadzić serwer do porządku aby graczom nowym i tym starym  miło i przyjemnie się grało to widzicie co się dzieje. Ja nie mówię żeby wszystko porobili na raz bo wiadomo nie każdy ma czas bo wiadomo standardowa gadka życie prywatne rodziny itp itd. No ok zrozumiemy.

 

 Ale żeby po trochu po trochu i się do celu dojdzie. Bo obiecywanie złotych gór których nikt jeszcze nie zobaczył to się nie wiąże z niczym pozytywnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm panowie ale tez nie przesadzajcie i tak moim zdaniem bez tych malych niedociagniec ten serwer jest ,,dobry,, jesli te male dosciagniecia zrobia o ktorych tu pisemy to nie wiem czy strzezlec znajdziesz lepszy cod.. bo jak dla mnie w obecnej chwili to najlepszy cod a gralem na wielu ..delikatnie trzeba go naprawic i bedzie ok i mam nadzieje ze ktos wkoncu troszke powoli zacznie cos z tym robic :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

FILO tak on nie jest nagorszy mailem swoja siec i wiem ze nie jest zle ale ile czasu mozna sluchac tak zrobily piszczie co jest a my to naprawimy i co naprawili cokolwiek ja nie widze zadnych zmian na plus

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

mam ziomus wiele plikow z mojej dawnej sieci a aquax wie ze mialem swoja siec ale ja nie bede sie prosil zeby pomagac ja wiem ile czasu potzreba zeby ogarnac wszystkie problemy i ile trzeba temu oswiecac to nie jest latwa sprawa i wiem o tym doskonale ale jak sie ma swoja siec to jest sie do tego zobowiazanym zeby cos wkoncu z nia zrobic  ja jak bym mial wiecej czasu to bym zrobil reaktywacje i napewno mial bym graczy wystarczajaco ale niestety nie mam tego czasu na tyle i dlatego gram na innych serwerowniach jest wiele zeczy ktore tzreba poprawic i zmienic ale co z tego jak nikt z tym i tak nic nie zrobi my se tu mozemy pisac na stimie czy tsie mowic o tych sprawach i tak nic nie bedzie naprawione

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...