Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> HAHAH RICHARD? WYJDZ Z iNET-U :/

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Wzór skargi: Data i godzina: tam jakis temat  http://multi-head.pl/topic/53218-spliff-skarga/#entry281947

 

Nick admina/gracza, który zawinił: " RICHARD "

 

Dowody: http://multi-head.pl/topic/53218-spliff-skarga/#entry281947

 

Świadkowie: WSZYSCY WYMIENIENI KTORZY OBEJRZA @ UP LINK :]

 

Uzasadnienie: 

 

 

 

 

 

RICHARD :

 

 

 

W żarcie napisałem do fanatica że padł nie pierwszy i nie ostatni raz jak p*** a on zaczął swoja dyskusję + obraźliwe teksty w moją stronę widać wszystko w rozmowie którą przedstawiłem . Chciałem odpuścić ale zaczął po mnie więc nie odpuściłem i siebie broniłem . A co do obraz to zdarza się to nie pierwszy raz z jego strony potrafi graczy na U@ nazwać kurwami , ciotami  bo go zabili to jest zachowanie admina . Szkoda że screenów nie zrobiłem ale nie tylko ja widzę jak karygodnie zachowuje się Fanatic .

 

 

 

faN4t1ck : odpowiedz : )   // Richard, dobrze wiesz za co dostales pocisk, i to lekki... Pisal Ci ktos kiedys ze padles jak p****? Nie chcial bys tego poczuc jako @ na u@ : )  , z reszta usmialem sie z samym SH4DOWEM ;D bo on tez ma @ : ) i jakOS "NIGDY" nie potrafil bym obrazic  @ :) a Jesli pisalem na u@ to Wszystkich ZNAJOMYCH MAM NA STEAMIE PROCZ CIEBIE ;D // i pewnie tym sie roznisz... DLACZEGO? bo jestes cienki by w MOICH ZNAJOMYCH WYSTEPOWAC;/ tak btw Mniejsza o to... Chodzi Mi o to ze " POSADZASZ MNIE ZE WYZYWALEM GRACZY CZYLI @ NA U@  TAK? // PROSZE DOWODY ! NAWET ADMINOW KTORYCH WYZWALEM ! // Do kazdego @ ktorego pisalem na serwie czyli u@ to byla " TYLKO BEKA" I KAZDY SIE Z TEGO SMIAL I BEDZIE SMIAL, BO TO BYLO W ZARTACH, DLACZEGO? " BO  KAZDY @ PODCHODZI Z HUMOREM DO TEJ GRY " a Nie jak Ty " R1CHARD" xD // OGARNIJ TROCHE SWOJA ZLOSC DO MNIE : o Nie musisz Mnie lubic, Ja Ciebie Pewnie Sam Osobiscie nie POLUBIE, bo juz MNIE troche zbeszczesciles, tyle ze Wiesz Gdzie mam Twoje Zdanie? Gleboko... : )

 

 

 

PZDR od fan4ta ; O)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sam H@ mówił żebyś się ogarnął wiec coś w tym jest. Zluzuj troche bo przegiąłeś. Nie pozwole też na to żeby ktoś mojego serdecznego przyjaciela cisnął. Przeginasz....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nawet tego nie skomentuje bo szkoda mi na was obu słów . Pozdrawiam i życzę miłej nocki .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...