Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Spliff skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi: Data i godzina: 01.02.2015 - 00:19:17

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Veni Vidi Vici / Spliff

 

Dowody:

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=43620

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=43619

 

Świadkowie: Admini: Danke , Radek

 

Uzasadnienie: admin banuje admina , toczyliśmy sobie z fanaticiem piękną wymianę zdań parę słów niecenzuralnych poszło na U@ ale w nerwach różne rzeczy się mówi już nawet olewam to co tam pisał fanatic ale Spliff nie miał prawa nas banować mógł co najwyżej kicknąć  . Fanatic zaczął pisać że jestem gównem i żebym mu ssał I po tym właśnie poleciały te bany . Spliff po raz drugi łamie zasadę że admin nie ma prawa banować admina tego samego serwera .

 

 

 

Tutaj proszę całą rozmowę od której się to zaczęło :

 

 

 

http://wklej.org/id/1618568/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zachowujecie się jak dzieci, jeden mądrzejszy od drugiego. Jestem za tym aby jeden jak i drugi admin otrzymał ostrzeżenie w dziale admina.

 

 

Co do Spliff'a to racja admin admina nie ma prawa banować. Sprawę zostawiam dla Strajka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tej burdy na U@ nie zacząłem więc nawet nie poczuwam się do winy nie powiedziałem nic w jego stronę obraźliwego . ImSwiety

ty wszedłeś praktycznie pod koniec więc nie wiem dlaczego się tutaj wypowiadasz.

 

W żarcie napisałem do fanatica że padł nie pierwszy i nie ostatni raz jak p*** a on zaczął swoja dyskusję + obraźliwe teksty w moją stronę widać wszystko w rozmowie którą przedstawiłem . Chciałem odpuścić ale zaczął po mnie więc nie odpuściłem i siebie broniłem . A co do obraz to zdarza się to nie pierwszy raz z jego strony potrafi graczy na U@ nazwać kurwami , ciotami  bo go zabili to jest zachowanie admina . Szkoda że screenów nie zrobiłem ale nie tylko ja widzę jak karygodnie zachowuje się Fanatic .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma czegoś takiego, że admin banuje innego administratora. Pisanie na u@ to nie jest prywatna konwersacja. Zawsze ktoś z adminów mógł wejść i to zobaczyć. Administrator powinien zachować pewien profesjonalizm i tego przykładem może być wyjaśnienie takich spraw na pw nie pisząc żadnych tematów. 

 

 

 

Wyjaśnijcie sobie to na spokojnie a ty Richard lepiej zgłoś to komuś ''wyższemu'' na pw, a nie pisz tematów, przez które inni gracze mogą pomyśleć, że rozgrywa się tutaj dziecinada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...