Skocz do zawartości
Atnam

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem znów się ukazuje!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj wieczorem zrobiłem skanowanie,czyszczenie,usuwanie zbędnych plików (przez odkurzacz Aplikacja) wyłączyłem także aplikacje które uruchamiają się przy włączaniu systemu (czyli GG,Steam i jakieś duperele nic nie związane z SYSTEMEM) w ustawieniach ustawiłem także ustawienie wydajności na najwyższą i zmienił mi się kolor na szary jak stary win ale mi to nie przeszkadza.

 

I dzisiaj po szkole próbuje zagrać noi fps zaczynają skakać chodź mam po 60 fps są lagi 

 

Wpisywałem fps_max 101-901, fps_modem 101, 

 

Krawędzie obrazu dałem na najniższe żeby mi smoq nie lagował 

 

I no nie wiem co dalej robić proszę o pomoc 

 

Zainstalowałem nowego Antywirusa czyli Avasta którego mam cały czas uruchomionego :) czy może być problem przez niego? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ok coś pomogło lagi ustąpiły ale drobne przycięcia są reinstal steama i wyłączenie kabli od mikra i głośników pomogły ale mam problem bo jak wsadzam cały mini dzek do karty dzwiękowej w PC od głośników i podłanczam słuchawki to słysze tylko na prawy głośnik w słuchawkach a musze tak włożyć żeby  ledwo co wchodziło do karty dzwiękowej dla czego? 

 

 

 

To tak już wiem że głośniki to problem wraz ze słuchawkami lub sprzętem który wpinam do gniazda w komputerze.. 

 

Dziś mam zamiar dzwonić do naprawy o formata i spytam sie czemu jest taki powód :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wyłącz w opcjach "wait for veitical sync" i Enable HD models if available i włącz "Low vide quality"

 

W konsole wpisz "fps_override "1" " powinno dodać około 40 fps :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak naprawiłem lecz sam musiałem do tego dotrzeć po kilku dniach ciężkiego myślenia wreszcie się udało co było tego powodem?

 

2 antywirusy Avast oraz AVG którego odinstalowałem i od razu komputer nabrał rozruszania  chodź mam głośniki wpięte nic już nie tnie tak jak wcześniej.

 

Lecz komputer zostanie wysłany do naprawy i mam mieć więcej pamięci ram oraz coś jeszcze z nim będą robić co? tego nie wiem lecz oczywiście nieobecność zgłoszę

 

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...