Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Dokumenty prawny Stay'a.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Stay.

Wiek: No coż .. 13. Ale wiek to tylko liczba i nie przeszkadza mi w adminowaniu.

Doświadczenie (w byciu adminem): Admina miałem na 10 serwerach, założyłem jedną własną serwerownie która trzymała 4 miesiące, na 2 serwerach byłem opiekunem a na 4 moderatorem, starczy ? :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8,5/10

Staż w CS-sie: 4 lata

Steam / NonSteam: NonSteam, lecz jeśli trzeba będzie to zakupie ;]

Dlaczego Ty: Wprowadzę na serwerze porządek, wytępie każdego cheatera, zbanuje każdą niekulturalną osobę oraz bluzgających i przeklinających graczy. Będę dawał dobry przykład innym i sprawię, że serwer będzie cały czas w humorze. Umiem posługiwać się interpunkcją, znam język Ojczysty (polski) i mam całkiem dobrą ortografie.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5 godzin

Kontakt: GG: 35823472 Steam: Stay.

 

 

 

Dziękuje i Pozdrawiam, Stay. ;]

 

 

 

Edit: Sorry za pomyłkę

 

w temacie. ;x

 

 

 

Edit2: http://www.gametracker.com/player/Stay./80.72.40.110:27027/

 

 

 

Na serwerze po feriach bd mógł siedzieć 3-5 godzin ;]

 

 

 

Nie będę gwiazdorzył, ale admina 10 razy miałem, tu nie kłamie xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze ,gdzie link do GT ? 

 

Po drugie, raczej wątpie że 5 godz poświęcasz na cs,być może teraz tak bo masz ferie ,wcześniej Cię nie widywałem bo 5 godz na serwerze ( nie liczę przecież ale to się da zauważyć )

 

Po trzecie, nie wiem czy dajesz dobry przykład graczom ,skoro wczoraj się wyzywałeś ( wiem że na żarty ) z Baronem.

 

Po czwarte,jak na 13 lat miałeś aż na 10 serwerach admina o.O , ogarniasz amx 8,5 to pewnie już zaczynasz ogarniać pluginy  :P

 

 

 

Jeżeli to wszystko zmienisz będę na tak bo jesteś spoko gościu i można się z Tobą dogadać ,zgłaszasz na u@.

 

 

 

P.S Nie "gwiazdorz" tak na serwie bo Cię gracze nie będą lubieć :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem ci że jestem na nie

 

- Na każdego piszesz że ma coś gościu ma klase z no-recoil a ty piszesz że ma aima

 

-Na serwerze słabo przebywasz

 

-Wiek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Po pierwsze ,gdzie link do GT ? 

 

Po drugie, raczej wątpie że 5 godz poświęcasz na cs,być może teraz tak bo masz ferie ,wcześniej Cię nie widywałem bo 5 godz na serwerze ( nie liczę przecież ale to się da zauważyć )

 

Po trzecie, nie wiem czy dajesz dobry przykład graczom ,skoro wczoraj się wyzywałeś ( wiem że na żarty ) z Baronem.

 

Po czwarte,jak na 13 lat miałeś aż na 10 serwerach admina o.O , ogarniasz amx 8,5 to pewnie już zaczynasz ogarniać pluginy   :P

 

 

 

Jeżeli to wszystko zmienisz będę na tak bo jesteś spoko gościu i można się z Tobą dogadać ,zgłaszasz na u@.

 

 

 

P.S Nie "gwiazdorz" tak na serwie bo Cię gracze nie będą lubieć :D

 

 

Nic dodać nic ująć , 13 to tylko liczba ale też rozum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze nie czas i miejsce na to by zostań adminem, tylko się nie zniechęcaj, pracuj nad sobą, ćwicz skilla, pomagaj adminom, a myślę, że to zaprocentuje z biegiem czasu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak.

 

Pogrywam sobie czasem na codzie 45k i Cię widać, teraz z twojego GT widać, że mniej, ale się starasz.

 

Jesteś spoko, ale 1 na 1 to noobek :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...