Skocz do zawartości
AbdulaH9

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> UB AbdulaH9 KrUl

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: AbdulaH9 KrUl

Godzina, data zdarzenia: 27.01.2015 - 21:40:26

Mapa: D2

STEAM_ID / IP: 91.218.200.58

Uzasadnienie: Wbiłem na serwer DD2+DM dosłownie na max 10 minut, bo chciałem pograć jeszcze przed snem i po kilku dobrych kilach admin "ke.?" dał mi bana za wspomagacze chodź ich nawet nie posiadam na komputerze, ale to mały szczegół. Mam steam i non steam, lecz gdy otrzymałem bana grałem na NSie i przez to od razu perm bez robienia ssów? Z lekka śmieszna akcja, bo z mojej gry nic nie wynikało, a admin zamiast zrobić ssy tak jak wypadałoby na admina dał mi od razu bana. Proszę o analizę demka i w miarę szybkie UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Obserwowałem Cię od dłuższego czasu i bardzo często Twój celownik znajdował się akurat tam gdzie przebywał dany gracz. Proszę oto demko - http://www19.zippyshare.com/v/pVeQlsoJ/file.html do wglądu UBT. Oczywiście Cię nie obwiniam, bo mogłem popełnić błąd, jasna sprawa. Wracając do screenów. Czemu ich Ci nie zrobiłem ? W wielu przypadkach już się przekonałem, że po zrobieniu 2-3 ss'ów gracz ucieka z serwera, więc wolę nagrać demo i później ewentualnie wrzucić na forum niż ścigać delikwentów. :)

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...