Skocz do zawartości
FILO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Defuse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mozna by bylo cos pomyslec z defem bo jedynie z tego co wiem to chyba tylko vip posiada defusa ...mozna by bylo dolaczyc go do kupienia w sklepie za jakas kwote gdyz to jest bardzo przydatna rzecz w ct a bardzo ciezko leciec do paki z  ,,a,, na ,,b,, i rozbroic bombe bez defa :) mam nadzieje ze cos o tym pomyslicie bo to delikatnie badz znacznie ulatwi to gre ct :) pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, defuse do kupienia w sklepie, bo nie ma z reguły szans na rozbrojenie paki. Admini ponaglają: cele, cele i co z tego, że lecimy pół mapy by rozbroić jak i tak nie ma na to szans. Równie dobrze można olać cele i stać w miejscu, wyjdzie na to samo ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie i panie :D

 

Defuse można kupić normalnie. Nie wiem czy przez klasyczne: b 8 2 się kupi, ale ja mam zbindowane kupno defusera i kupuję co rundę gdy jestem w CT :P

 

 

 

Oto bind dla Was: bind "klawisz" "defuser"

 

Ja mam na klawiaturze numerycznej pod klawiszem 1: bind "kp_end" "defuser"

 

 

 

Polecam tam bindować jakieś skróty do kupowania lub timeleft czy nextmap bo czasem można pomylić jeśli ktoś ma na F1-12.

 

 

 

Ogólnie całe bindowanie numerycznych i nazwy broni: http://amxx.pl/topic/50628-bindowanie-numerycznych-klawiszy-na-bronie/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...