Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> empty - Ban pod tytułem "aktywny"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'aktywny'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:2397723'

[AMXBans] Twoje IP: '37.248.254.77'

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

 

Witam. 

 

 

 

Gram u Was od dłuższego czasu, fakt, może nie systematycznie, ale jak wejdę, to godzinka pęka (minimum) ... 

 

Właśnie dziś chciałem sobie trochę postrzelać na MH (czyt. Multi-Head), wszystko wskazywało na dobrą passę, począwszy od kilku śmiesznych fragów na innym "FFA", po wejście na serwer bez kolejki ;o... Niestety ta piękne chwilę nie trwały zbyt długo ponieważ, zostałem zbanowany permanentnie z powodem, który do mnie nie przemawia... Powodem było, cytuje - "aktywny". Rozumiem, nick - empty... Jednak (i tu proszę o UWAGĘ), proszę mi wytłumaczyć w jakim celu posiadam charakterystyczne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju STEAM_ID ? Na tym samym STEAM_ID gram od lat i mogę tak naprawdę dać sobie jakikolwiek nick, byle był on zgodny z regulaminem. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.

 

 

 

Z tego miejsca, chciałbym prosić o unban, ponieważ uważam ban za niesłuszny. Sprawdzałem AMXBANS i nie znalazłem aktywnego bana na STEAM_ID - STEAM_0:1:2397723.

 

 

 

Dziękuję i pozdrawiam. 

 

empty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...