Skocz do zawartości
Atnam

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Admin widzi wszystkie rozmowy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem że nie ma pluginu Admin_Listen czyli że admin widzi wszystkie rozmowy na say czyli że jeżeli jesteśmy na spect i tak widzimy co gracze piszą na say oraz say_team.

 

Pisząc ten temat chciałbym żeby ten plugin został wgrany dla czego? ponieważ ułatwi nam to pracę siedząc na serwerze. Często jest tak że dwóch "Pro" graczy siedzą w 1 teamie i się wyzywają ale na say team i admin z przeciwnego teamu nie widzi czy oni się obrażają czy też nie. 

 

Na pewno nam to ułatwi sprawę a nikomu nie zaszkodzi :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie oba pluginy o których mowa w tym temacie na pewno się przydadzą. Dość często zauważam na serwerze np po zgłoszeniu na u@ i wejściu na spec gracz, który został zgłoszony nagle się zatrzymuje i jest afk przez kilka sec, a później jego TURBO SKILL którym się wcześniej popisywał gaśnie :D i nie potrafi zabić w plecy :) Dlatego fajnie będzie jak te pluginy pojawią się u nas na serwerze :)

 

 

 

Ps. Panie H@ Proszę o dodanie rangi na forum :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


admin_listen już działa, a co do amx_spectate to są z nim małe problemy i póki co nie będzie tego pluginu na serwerze. Mam nadzieję, że problem szybko się rozwiąże i plugin będzie działał bez zarzutów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...