Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Poznajmy no-life'ra counter-strike!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Serdecznie zapraszam do przeczytania lektury z dość świeżo upieczonym adminem ODD2#2 -

@SH4DOW, którego w dzisiejszym wywiadzie poznacie jako nałogowego no-life'ra gry Counter-Strike!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]vgh93r.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię gorąco! Dziękuję, że zgodziłeś się na wywiad. Na początku opowiedz coś o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam :). Czuję się zaszczycony :). Nazywam się Dawid "SH4DOW" Pellowski, mam 23 lata. Pochodzę z miasteczka Brusy, które znajduje się w województwie pomorskim. Obecnie mieszkam z rodzicami, ale planuje to w końcu zmienić, bo ile można :). Naukę już zakończyłem, a od ukończenia szkoły pracuje. Trzeci rok pracuję jako spawacz. Moją pasją jest Counter-Strike :). Mogę powiedzieć, że to moja gra z dzieciństwa :). Wciągnęła mnie dlatego, że była to jedyna strzelanka w której samemu można wybierać i kupować sobie bronie :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pracujesz jako spawacz? To ciężka i niebezpieczna praca. Możesz coś więcej o niej powiedzieć? Jak sobie radzisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie tylko ciężka i niebezpieczna, ale i też odpowiedzialna :). Nie jest to też takie proste jak to się wydaje. Trzeba się skupić nad tym co się robi i przede wszystkim myśleć o tym co się robi :), jak to w każdym zawodzie xD. Podczas spawania trzeba na siebie uważać. Zawód ten jest bardzo szkodliwy. Najgorsze choroby jakie się z tym wiążą to pylica płuc, trwałe uszkodzenie wzroku, no ale nie będę się tak szczegółowo o tym wypowiadał. Jak sobie radze? Powoli, powoli do przodu xD. Cały czas podwyższam swoje kwalifikacje. Jestem dumny z tego, co robię :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Ciekawa jestem czemu akurat taki zawód Cię zainteresował?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem Ci, że od dziecka mnie do tego "ciągnęło" :). Lubiłem patrzeć jak dwa metalowe elementy łączą się ze sobą podczas spawania :). Jak miałem 15 lat to pierwszy raz chciałem zespawać ze sobą dwa elementy, no i niestety zakończyło się to niepowodzeniem xD. Ale mimo wszystko nie poddałem się i dążyłem do tego, aby w przyszłości zostać spawaczem i się udało - jestem nim xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oj, najważniejsze, że wyszedłeś z tego cały i zdrowy. Podziwiam Cię za to oraz życzę dużo sukcesów i owocnej pracy. Powiedz nam czy oprócz CS i pracy robisz coś jeszcze w życiu codziennym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo Ci dziekuję :). No przyznam się, że jak wrócę z pracy to pierwsze co robię to włączam kompa :). No chyba, że mama poprosi mnie, żebym jej w czymś pomógł :). Moja matka zrobiła dla mnie wiele dobrego przez całe moje życie i trzeba w końcu jej się za to jakoś odwdzięczyć. Gdyby nie ona to nie byłbym taką osobą jaką jestem teraz. No ale jak mówię - wrócę do domu i nie mam żadnych "zadań" to włączam kompa odpalam CS'a i mnie nie ma :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Typowy nolifer! :D. Jeśli chodzi o nasze kochane mamy to trzeba pamiętać, że chcą dla nas jak najlepiej.

[/align]

 

[align=center]Masz może jakieś uzależnienia oprócz CS?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chcą dla nas jak najlepiej i w zamian oczekują od nas szacunku, także szanujcie swoje matki :). Co do uzależnień to nie :). Powiem szczerze, że CS to moje jedyne uzależnienie :). Niedawno rzuciłem palenie, a z alkoholem staram się nie przesadzać także mogę powiedzieć, że od niczego więcej uzależniony nie jestem :D. Jedynie od Counter-Strike'a :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rzuciłeś palenie?! Zadziwiasz mnie znowu. A paliłeś nałogowo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, paliłem nałogowo. Pierwszy raz zapaliłem jak miałem 17 lat. Zostaliśmy wysłani ze szkoły na kursy z przedmiotów zawodowych, które trwały miesiąc, a przez ten czas mieszkałem w internacie. Wsadzili mnie do takiego pokoju, w którym cztery osoby paliły. Nie wytrzymałem i zapaliłem, wiem że mogłem nie zapalić wtedy, ale już po prostu nie wytrzymywałem. Na szczęście udało mi się i już nie palę :). (no chyba, że jak za dużo wypije to wtedy zapalę, ale myślę, że dużo osób tak ma :P).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najważniejsze, że przestałeś palić, co jest ogromnym plusem.

[/align]

 

[align=center]Powiedz jakie są Twoje zalety i wady?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie są moje wady i zalety? :). Pozwolę sobie zacząć od zalet :). Jestem sumienny - jak coś robię to musi to być dobrze i starannie. Jestem tego zdania - "jak chcesz coś zrobić na odczepnego to nie rób tego wcale" :). Jestem też słowny - jak dam komuś słowo to staram się go dotrzymać. Nie tak jak większość ludzi, która naobiecuje nie wiadomo czego, a potem nie potrafi wywiązać się z obietnic. Punktualny - jak umawiam się z kimś na jakąś godzinę to zawsze jestem na czas, zawsze przychodzę 10-15 minut szybciej :). Jestem tego zdania, że lepiej czekać na kogoś niż ktoś ma czekać na Ciebie :). Mogę powiedzieć, że cechuje mnie również uczciwość :). To właśnie zawdzięczam swojej matce, bo to dzięki niej jestem taki :). Nie umiałbym ruszyć czegoś, co nie jest moje. To może potwierdzić nawet mój przyjaciel Wojciech :). Nie dość, że oszukałbym samego siebie to jeszcze drugą osobę. Nigdy nikogo nie udawałem, zawsze byłem i jestem sobą :). Nie rozumiem ludzi, którzy próbują udawać kogoś kim nie są tylko po to, żeby znaleźć się w centrum uwagi. Zawsze trzeba być sobą! Myślę, że to takie moje najszczególniejsze zalety, a jeśli chodzi o wady to... Hmmm, no jak mówiłem jestem uzależniony od CS'a, ale w sumie nie traktuje tego jako wadę, chociaż w sumie większość ludzi uznaje mnie za nałogowca. Dla mnie CS to sposób na odreagowanie i wyżycie się po całym dniu :). No jest to wada, bo jak już zacznę grać to nie mam limitu, nie wiem kiedy skończyć :). No i też lubię baaardzo długo spać :). Mam problemy ze wstawaniem :). Nigdy nie chce mi się wstawać, ale myślę, że większość z nas tak ma :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na pewno masz więcej zalet niż napisałeś. Jeśli chodzi o wady to niestety każdy z nas je ma, nie ma ludzi idealnych.

[/align]

 

[align=center]Wspomniałeś o swoim przyjacielu Wojciechu. Zgaduję, że jest to fanatic, admin ODD2#2, zgadza się?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, tak :). Dokładnie mój serdeczny przyjaciel Wojciech "FaN4t1ck" Trzebiatowski :). Zaczęło się to tak, że gdy wróciłem do CS'a po pięciu latach to miałem wszystko pozapominane. Chciałem, żeby ktoś mi odświeżył pamięć :). Umówiliśmy się i (pozwól, że użyję tego słowa xD) zmelanżowaliśmy xD. Dzieli nas pięć lat różnicy, ale potrafimy dogadać się w każdej sprawie :). Mogę też powiedzieć, że jest na prawdę wyjątkowym człowiekiem :). Potrafi pocisnąć i doradzić "za jednym razem" xD. Znaliśmy się oczywiście wcześniej, ale nie w takim stopniu jak teraz :). To właśnie CS nas tak że tak powiem zjednoczył :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobrze, że masz przyjaciela od serca, który zawsze pomoże Ci na tyle, na ile będzie mógł.

[/align]

 

[align=center]Zmieniając temat... Powiedz jak spędziłeś sylwestra 2014? Udał się?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem Ci, że się podziało :D. Idzie się chyba domyślić gdzie mogłem być :). Oczywiście u Wojciecha :). Nie zabrzmi to może najlepiej, ale melanżyk był gruby xD. Wyglądało to tak: Alko, CS i niech się dzieje co chce : D. Jedna rzecz jaką pamiętam ze szczegółami z tamtego dnia, stała się właśnie wraz z wejściem w nowy rok podczas zabawy z petardami :). Żeby było jasne byliśmy ostrożni mimo tego, że mieliśmy wypite, a wiadomo jak to po alkoholu każdy staje się odważniejszy, a z tym nie ma żartów, łatwo o jakiś wypadek. No, ale do rzeczy :). Mieliśmy taką jedną petardkę, wyglądała jak kwadrat o wymiarach 20x20x20 i było tam chyba z 30 strzałów xD. Przed jej odpaleniem przeczytaliśmy co i jak. Położyliśmy ją na równym podłożu tak jak mówiła instrukcja i odpaliliśmy :D. Odeszliśmy na bezpieczną według nas odległość i podziwiamy xD. No i mówię do Wojciecha "Ty Fanat, a co ona tak skacze??? Chyba nie powinna aż tak", a Wojtek mówi: "ja nie wiem, ale ona chyba zaraz w nas pociśnie xD". No i chwilę po tych słowach (jak dobrze pamiętam) po dwóch strzałach się obaliła i wystrzeliła w nas :o. Rozbiegliśmy się, on na prawo, ja na lewo. Cała reszta potem wystrzeliła gdzieś w ogród :). I Wojtas do mnie krzyczy "dostałeś"!? Ja mówię: "No, w rękę" (nic mi się nie stało tylko poczułem, że mnie lekko uderzyła xD), a Wojtek powiedział do mnie "Ty, ja prawie heda wyrwałem :o". Poczekaliśmy aż się uspokoi, postaliśmy chwilę nad tym, skomentowaliśmy to i wróciliśmy do melanżu, no bo co nam innego zostało xD? No może to nie jest zabawne, ale nic nikomu się nie stało i myślę, że można sobie z tego pożartować xD. Zawsze jakieś wrażenia xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To widzę, że oboje mieliście zwariowanego sylwestra. Dobrze, że nic Wam się nie stało.

[/align]

 

[align=center]Przejdźmy teraz w świat muzyki. W jakiej gustujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No na szczęście daliśmy radę wyjść z tego cało :P. Jeśli chodzi o muzykę. Hmmm... Trance, HIP-HOP. Szczególnie jedna nutka mi się podoba. Pozwolę sobie się z Wami nią podzielić :). Tutaj macie proszę link:[/align]

 

[align=center]

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ta nutka ukazała się na jednym z moich filmików :). Czasami zrobię (jak mnie poniesie) jakiś mały frag movie xD. Nie chwalę się tym, ponieważ spotykam się z negatywnymi komentarzami typu, że gram na ułatwieniach, gdyż na filmiku widać, że mam celownik w AWP, a jak wszyscy dobrze wiedzą, że HLTV tak nagrywa i nic na to nie poradzę :/.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nutka niczego sobie. Co Cię fascynuje w tych gatunkach muzyki, które wymieniłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trance według mnie jest taki typowo do zabaw, taki żywy, porywczy. Idealnie pasuje jako podkład pod akcje z CS'a xD. Jeśli chodzi o HIP-HOP to opowiada on o życiu, o tym jak jest, próbuje nam coś przekazać. Mój ulubiony zespół? Paktofonika. Chłopaki na prawdę chcieli przekazać młodszemu społeczeństwu obraz życia, jak jest i jak to wygląda. No i jak wiadomo nie mieli lekkiego początku, mieli ciężko, ale mimo wszystko się nie poddali :). Pokazali, że jak się ma cel i się czegoś chce to wszystko można osiągnąć :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz czego słuchać!

[/align]

 

[align=center]Ostatnim tematem w naszym dzisiejszym wywiadzie będzie CS i nasz kochany Multi-head. Powiedz nam jak zaczęła się Twoja przygoda z Counter-Strike?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wspominałem wcześniej, że jest to moja gra z dzieciństwa :). Pierwszy raz jak zobaczyłem CS'a to miałem 9 lat xD. Gierka na prawdę zawróciła mi w głowie :). Wspominałem też o tym, że spodobało mi się to, że mogłem sam sobie wybrać broń z której będę zabijał i na dodatek mogłem ją sobie kupić. Do dnia dzisiejszego pamiętam jak zawsze liczyłem czy wystarczy mi kasy na zakup pełnego wyposażenia i czy kupić kevlar czy broń - zawsze miałem dylemat xD. Tylko, że wtedy nie miałem możliwości gry na serwerach publicznych :/. Grałem wtedy na botach, no ale cóż, grało się mimo wszystko :). Były i takie momenty, że dostałem od mamy trochę pieniążków i wtedy poszedłem do kafejki internetowej "POWER NET", w której uczył się i pracował Wojciech xD. Właśnie z tego miejsca go znam :). No i tam dopiero miałem możliwość gry na serwerach publicznych :). No, ale musiałem sobie zrobić przerwę ze względu na to, że matka mi ograniczyła dostęp do kompa xD. Przyznam się bez bicia, że olewałem szkołę i matka jak to matka musiała jakoś zareagować xD. No, ale przez ten cały czas czegoś mi brakowało xD. Postanowiłem w końcu coś z tym zrobić xD. Powróciłem do CS'a. Wielki powrót rozpoczął się od gry na NS, Wojciech cały czas mnie cisnął, żebym kupił steama i grał normalnie jak człowiek xD. Pamiętam te słowa do dziś xD. Tak więc zakupiłem oryginalną wersję CS'a i wbiłem na platformę steam (może to zabrzmieć tak jakbym się chwalił, ale nie wyobrażam sobie tego, że miałbym grać na czyimś kluczu). Mam do tej gry sentyment i musiałem to zrobić xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że grę w CS najbardziej zawdzięczasz Wojciechowi. Jaka broń jest Twoją ulubioną bronią w tej grze?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moja ulubiona broń? Bez żadnych wielkich namysłów jest nią M4 ^^. Uwielbiam tą broń! Jest cicha po założeniu tłumika (ma to oczywiście wady i zalety). Po jego założeniu broń traci na sile, ale za to zwiększa się celność :). Według mnie jest to najlepsza broń w tej grze. Przed przerwą również grałem tą bronią. Nie powiem, że jestem jakimś mistrzem w posługiwaniu się tą bronią, ale powoli powoli dążę do doskonałości :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Już Cię lubię, ponieważ wiesz co dobre!

[/align]

 

[align=center]Ciekawi mnie skąd wziął się pomysł na Twój nick?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pomysł na nick... Przed odejściem od CS'a już go miałem. Zawsze taki cichy i niepozorny xD. No, ale wraz z powrotem do CS'a musiał powrócić ze mną xD. Powiem Ci, co mi ostatnio kumpel od nas z teamu powiedział: "Wiesz co Ci powiem, nie dziwię Ci się, że tak na Ciebie mówią, masz takie spojrzenie jak... Nie wiem jakby Ci to powiedzieć. O, masz stary taką twarz jak Lord Voldemort xDD". Koleś mnie tym rozłożył, nie miałem na to komentarza, w sumie to nadal nie mam :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahahahaha, nie mogę, kolega the best xD. Jak znalazłeś się na naszym forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak mówiłem gram z FaN4t1ck'em :). On odchodzi, a ja za nim. No po prostu gramy razem :). Moje wstąpienie na Waszą sieć serwerów zawdzięczam właśnie jemu :). Dodam jeszcze od siebie, że on to wie gdzie jest gra na poziomie :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to super. Cieszymy się, że jesteście z nami. Jak oceniasz pracę naszej szanownej administracji?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widać, że administracja jest zgrana, co moim zdaniem jest najważniejsze. Nie mam im kompletnie nic do zarzucenia. Nikt na nikogo nie krzyczy, każdy sobie pomaga i o to chodzi! :). Tylko jedno, co mnie boli to ludzie, którzy mają wyższą rangę. Chodzi mi o to, że piszesz do nich z pytaniem czy prośbą, piszesz normalnie na luzie, a oni traktują Cię, że tak powiem "służbowo". Oczywiście nie mówię tu o każdym i nie będę też wymieniał kto. Myślę, że trochę więcej luzu by im nie zaszkodziło, a jak wiadomo bycie H@, S@ lub też kimś innym nie jest takie proste jak to się wydaje, no ale bez przesady :). Trochę więcej luzu i będzie na prawdę fantastycznie xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja osobiście nie zauważyłam, żeby tak było. Napisz dlaczego zdecydowałeś się na posadę administratora Only DD2#2?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Po prostu nie lubię grać z ludźmi, którzy się odpalają. W tym momencie mogę powiedzieć, że nigdy się nie odpaliłem i nie odpale. Nie wiem co to za przyjemność z gry... Nie rozumiem graczy, którzy to robią (nie wiem co chcą przez to pokazać). Chyba jedynie chcą popsuć rozrywkę innym graczom. A ja dlatego, żeby w jakiś sposób utrzymać porządek na serwerze postanowiłem napisać podanie o to, abym został adminem. Najgorsze w tym jest to, że gracze nie tylko odpalają się na serwerach publicznych, ale i też podczas mix'ów... Na prawdę nie wiem co to daje im za przyjemność, ale niestety pewnie na to pytanie nigdy nie poznam odpowiedzi. Powiem jedynie tyle, że widać, że tych graczy gryzie to, że ktoś jest od nich lepszy. Typowa zazdrość. Zazdroszczą innym i próbują popsuć zabawę innym, ale od tego są admini, żeby pilnować porządku oraz czuwać nad tym, by wszyscy grali uczciwie i mieli równe szanse. Jak wróciłem do CS'a to też mi szło miernie, ale się nie poddawałem, grałem uczciwie i mogę powiedzieć, że teraz już coś gram. Najważniejsze to się nie poddawać :)![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Prawidłowo. Cziterom mówimy stanowcze NIE! Czy w niedalekiej przyszłości będziesz starać się o wyższą rangę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że kiedyś może tak. Na chwilę obecną nie planuję takich atrakcji. Jest mi dobrze tak jak jest teraz. A jeśli przyjdzie co do czego i będę dobrze się spisywał na obecnym stanowisku to myślę, że jakiś awans sam wpadnie xD. No, ale zobaczymy jak to będzie. Nie chce nic planować, żeby potem nie było rozczarowania. Kiedyś może będę mógł nosić rangę opiekuna serwera, ale jak mówiłem zobaczymy jak to będzie xD. Czas pokaże.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem i z góry życzę powodzenia. Nasz wywiad powolnymi krokami dobiega końca. Napisz jeszcze czy jest na sieci osoba, którą darzysz zaufaniem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że na to pytanie nie będę musiał się szczegółowo wypowiadać, ponieważ każdy po moich wcześniejszych wypowiedziach może się tego domyślić :). Tą osoba jak najbardziej jest Wojciech "FaN4t1ck" :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że jest i rozkwitła między Wami przyjaźń i zaufanie na wieki wieków. Kończąc wywiad zadam Ci pytanie - czy chciałbyś może kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Skoro mam taką możliwość to oczywiście że z niej skorzystam :). Tak więc w szczególności pragnę pozdrowić moją mamę, kocham Cię mamuś :* Sandrusie :* moją dziewczynę, kocham Cię misiu :* <3, mojego serdecznego przyjaciela Wojciecha, gdyby nie Ty to by mnie tu nie było, dzięki Wojtas!!! :). Chłopaków z drużyny z którymi obecnie gram. Pozdrowienia dla całego składu DELTA oraz dla kolegów i koleżanek z realnego świata. Również pozdrowienia dla całego zespołu Multi-Head, ludzi z serwa i ogólnie dla wszystkich grających w Counter-Strike. Pozdrawiam również Panią redaktor i dziękuje za rozmowę. Do usłyszenia i do zobaczenia na serwie. Życzę Wam wszystkim wielu sukcesów w życiu osobistym i wszystkiego dobrego :). Pozdrowionka, siemanko i dziękuje![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wszyscy dziękujemy za pozdrowienia, ja Tobie również dziękuję za świetny i udany wywiad oraz za długie, rozbudowane odpowiedzi. Powodzenia i do zobaczenia na serwerze.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Proszę, hej.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Super się czyta, dotrwałem do końca, wywiad w ogóle nie był nudny, hahah z tą petardą najlepsze xD Repka i pozdro ! Czekam na więcej 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Super wywiadzik oczywiście dobrze wchodził i znowu doczytałem do końca ;) Maaaaaaaaadzia jesteś najlepsza ! :D  + oczywiście  :) :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...