Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie


Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Vista |VHG|

 

 

Godzina, data zdarzenia:Przed Chwilą

 

 

Mapa:Eldorado

 

 

STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:1380534472

 

 

Uzasadnienie:

 

 

Dobry,

 

 

Może i to głupota kłócić się o bana 30 min ale nie dla mnie, to już jest lekka przesada bo dostałem trzeciego (moim zdaniem) niesprawiedliwego bana. Pierwszy były ss-y przy statach 1/10 ... pośmiałem się z tego i tyle, jak dostałem za ping 10/25 max też nic nie mówiłem, ale to już przegięcie jak ktoś mi wmawia że specjalnie miny na pake kładę, kto widzi jak gram to wie że miny kładę na starcie nie jestem jasnowidzem by przewidzieć że jakiś gościu padnie a paka na moją mine spadnie ... nie wiem czy to admin tak padł czy ktoś mu umh ... cynk dał ... ale na drugi raz niech obczai sytuacje, dowodów nie mam bo nie cykam co 5 sekund sobie screenów ani nie kręce demek. Nie życzę sobie dostawać banów za coś czego nie zrobiłem. Dlatego chcę aby ten akurat ban został usunięty z mojej bogatej kartoteki.

 

 

 

Dziękuje Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W sumie to może i troche racji w tym masz, ale skąd ja czy też inny admin może wiedzieć? Też się troche zastanów. Mamy się domyślać czy ktoś padł na twojej minie z paką czy specjalnie postawiłeś. Proszę o poprawne rozpatrzenie skargi. Dziękuje, z mojej strony myślę że to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...