Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pisiont Groszy

Wiek: 15

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminem nie byłem jeszcze nigdy to byłby mój pierwszy admin. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6

Staż w CS-sie: 2 lata

Steam / NonSteam: Nie posiadam Steam. Ale gwarantuje czystą grę.

Dlaczego Ty: Na servie roji sie od cziterów co utrudnia grę i psuje zabawe innym graczą któzy grają fairplay. Żadko widuje adminów na servie a gram codziennie. Czasem wejdzie SO lub K@cper nic wiecej wiec prosze rozważyć moją prośbe o admina. + Już nie klne xD i postaram się wywiązać z obowiązków. :) 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 4-6 h

Kontakt: GG-46808694 <--- Jestem codziennie przez większość dnia , TS, Facebook. Jeśli zajdzie potrzeba ZAINSTALUJEarrow-10x10.png  by Browser Shop">SKYPEarrow-10x10.png :)

http://www.gametrack...2.40.110:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na NIE

 

 

 

 

 

wiek,steam brak doswiadczenia

 

 

Gdybyś był doinformowany to wiedziałbyś,że swego czasu było pisane na grze,że przyjmują nawet bez steama + od kiedy wiek jest wyznacznikiem zachowania czy umiejętnośći/prezentowanej postawy itd.?Pomyśl trochę.+ nawet nie grasz na tym serwie z tego co widze,to dlaczego sie wypowiadasz? :o

 

 

 

 

 

/

 

Codziennie aktywny na grze,ogarnia gre i temu nie może nikt zaprzeczyć :D Ogarnał swoją kulturę do której mieliście zastrzeżenia a prawdą jest,że na serwerze jest pełno cheaterów.Grać się nie da już.Grałem przed chwilą to co chwile jakiś aimer albo ktoś inny.Jestem pewny,że pisiont by ogarnął cheaterów a na serwie zrobiło by się spokojniej bo i ludzie by nie bluzgali,że się grać nie da.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Crazy może i nie upłyneło ale zrozum nie da się grać.

 

Jeden z lepszych serverów a zapełniony po brzegi odpałami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Crazy może i nie upłyneło ale zrozum nie da się grać.

 

Jeden z lepszych serverów a zapełniony po brzegi odpałami

 

 

Podanie zostanie odrzucone bo nie mineło jak Crayzy pisał 14 dni. Widzisz chcita napisz na forum ktoś wbije.

 

 

 

 

 

 

Jestem na NIE

 

 

 

 

 

wiek,steam brak doswiadczenia

 

 

Jeżeli nie grasz nie wypowiadaj się nie potrzebnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:
Nie upłyneło jeszcze 14 dni od odrzucenia twojego poprzedniego podania.


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...