Skocz do zawartości
Gość Guest

...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Vidal.

Godzina, data zdarzenia:---

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie:Witam, nastąpiła pomyłka, ponieważ podczas, gdy wczoraj dostałem ss`y wrzuciłem je na forum, ale zapewne nie dodałem tematu, bo przekierowało mnie na stronę główną, gdy wcisnąłem "Napisz nowy temat". (Dzieje się tak do tej pory, nie mam pojęcia z jakiego powodu)

Zauważyłem,że tak się dzieje dopiero dzisiaj.

Więc z myślą, że wstawiłem te ss`y parę godzin pózniej wszedłem na serwer, udało mi się wejść bez problemu, więc myślałem, że dostałem ub`e (Wcześniej sprawdzałem forum i nie znalazłem swojego tematu z ss`ami, myślałem, że został przeniesiony do archiwum/kosza lub gdziekolwiek i z tego powodu nie mogłem go znalezc a było tak jak napisałem wyżej, gdy wcisnąłem "Napisz temat" w dziale z ss`ami zawsze przenosi mnie na stronę główną [nie pomogło czyszczenie ciasteczek i zmiana przeglądarki jak doradziła mi dziś jedna osoba z UBteam])

Te ss`y są jeszcze u mnie na pulpicie spakowane w paczkę, mogę je nawet wstawić jeśli jest taka potrzeba.

 

Na serwerze grałem z aktywnym banem, do tego się przyznaje, ale było to nieświadome, z myślą, że ub`e już dostałem.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o ub`e.

Pozdrawiam  :)

 

//

Przecież jeśli wstawię tamte ss`y nie powinno być problemu.

To nie moja wina, że nie mogę dodawać tematów, w dziale z ub`e, gdybym mógł to wczoraj dostał bym ub`e i dziś nie było by problemu.

Poza tym nawet 100 for cs 1.6 nie ma, abym zrobił tyle reklam...

 

Proszę o rozpatrzenie tej sprawy jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Poza tym nawet 100 for cs 1.6 nie ma, abym zrobił tyle reklam...

Zapewniam Cię że jest o wiele więcej niż 100. Polecam zapoznać się z np. listami serwerów csseti i innymi, znajdziesz mnóstwo for gdzie można zareklamować Naszą sieć :) Poza tym jest jeszcze opcja wykupienia UB smsem.

 

Kolejne odwołanie będzie bezcelowe i przeniesione do kosza. Zasady obowiązują wszystkich bez wyjątku. Za granie na aktywnym banie jest kara bana permanentnego.

 

Powinieneś był sprawdzić na forum czy masz unbana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...