Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> N1U ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: Przed chwilką :)

 

Nick admina/gracza, który zawinił: dmin N1U

 

Dowody: MOge dac wyciag z konsoli

 

Świadkowie: GRacze na serwie

 

Uzasadnienie: Nie chodzi mi o to zeby zrypac Cie N1U tylko, chce Ci powiedziec a raczej zapytac, po co banujesz ? Zbugowalem sie jeden jedyny raz teleportem a Ty mnie juz na pol godziny wywalasz.. daj mi slaya, daj mi kicka, niech strace ten perk, ale nie banuj odrazu.. Ja wiem, ze zrobiles to specjalnie, bo Cie zjechalem dzieki teleportowi no ale olac.. Tylko mowie, no po co odrazu na pol godziny wywalac ? Juz pomijam fakt, ze nawet nie podales powodu w banie ;) Pozdro ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko oko, ja tu nie chce go zniszczyc czy cos, bron boze, tylko mam nadzieje, ze admini nie beda tacy surowi, w tak blahej sprawie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bobeczku, ale ja widziałem, że to nie był pierwszy :) A z tego co widzę, jesteś już doświadczonym graczem i powinieneś wiedziec, że w tamtym miejscu się praktycznie zawsze zbugujesz. Nie dałem powodu, bo przypadkiem wcisnąłem enter. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej okej, to byl pierwszy raz ;) tego mi nie wmawiaj ;) Jasne, zawsze istnieje prawdopodobienstwo zbugowania sie :) Chodzi mi o to tylko, zebyscie nie ladowali odrazu 30 min :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdy spojrzałem w bansa masz pare banów za nie ogar regulaminu typu skany, zle postawione sg/miny itp...

 

Wiec zamiast pisać skargi powinieneś przeczytać regulamin.

 

A co do bana wydaje mi sie ze słuszny tym bardziej że masz juz pare baników jak wcześniej wspomniałem za miny itp a dalej psocisz...

 

Ale cóż decyzja nie należy do mnie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiscie to jest pewne ze z administracja nie wygram, nawet jesli mialbym w 100% racje, dobrze.. te baniki ? hehe, tak sa, ale ile z nich jest sluszne to wymaga zastanowienia :) I to nie za miny tylko pulapki, bo konspi gralem, i pulapki stawialem dobrze, raz pamietam ze pod wentylacja, fakt moj blad, ale tylko raz, a tak to bylo na zasadzie : " pulapki pod drabinka, banuje admin " --- placz dziecka na u@ i admin banuje ;) Nawiazuje do jednej sytuacji z westa, wtedy pulapki byly w sporej odleglosci od drabinki.. tak czy siak, prosze was, abysie nie banowali, bez sprawdzenia i po jednorazowaej sytuacji :) Dzieki, tyle z mojej strony :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiec tamte bany były nie sluszne ale odwolania czy tam skargi nie składałeś to troszke przeczy temu czemu teraz ja złożyłeś ;/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz czemu Sasaniku nie skladalem ? BO nie chcialem robic sb wrogow :) Na SB pisalem czesto, ze bany nie sluszne :) Wiesz jak to jest pisac skarge, zaraz administracja Cie nie lubi bo placzesz, bo to, bo tamto ;) Teraz tez nie zalezy mi na tym zeby kogos ze tak powiem udupic, tylko taka prosba to jest, zebyscie Wy admini nie banowali odrazu w takich sytuacjach, mysle, ze rozumiesz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban minął możesz wracać do gry , proponuje zapoznać się z regulaminem aby uniknąć takich sytuacji .

 

 

 

 

Resztę pozostawiam Opiekunowi Serwera / S@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...