Skocz do zawartości
Jagla

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na admina DanceMacabre

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze to jest dobry powód na skargę. Zachowam sie chamsko bo jestem adminem na tej samej serwerowni co ten pan ale no cóż. A wiec chciałbym powiedzieć że ten admin nie do końca umie odróżnić skilla od czitera ! Dostałem drugi raz ssy po tym jak inii gracze pisza do niego na U@ ze jestem odpalony! A ten kolega zamiast wejść na spekta i popatrzeć jak gram to nawet nie był łaskaw. dostałem ssy poraz kolejny. Po poinformowaniu tego oto Admina ze ja adminuje na dd2/inf i myślę że nie dali by admina cziterowi. Także prosiłbym o zwrócenie uwagi temu adminowi zeby nie podlegał presji graczy tylko sam oceniał jak kto gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Danke:* danke za zaproszenie ! :)

 

 

1.Zacznijmy od początku bez słowa pan jeden serwer jedna rodzina.

 

2.Nie chamsko tylko po to mamy taki dział :)

 

3.Witam chyba jak sam wiesz nie jestem w stanie znać wszystkich nicków Adminów jest to niewykonalne... Przy tak dużym obiegu, tym bardziej na "moim" serwerze DD2 + DM. (Gdzie nicków podczas jednego dnia przewijają się setki)

 

Skoro jesteś adminem to chyba doskonale wiesz do czego służą SS, więc zostały one Tobie wykonane.

 

4.Tak gracze pisali mi na u@ kilkakrotnie nawet, więc raz sprawdziłem temat i mówię no raczej czysto gra, ale że godzina była 02:30... A później też dostałem od Ciebie "nieźle po głowie", to mówię zrobię SS ,bo nie jestem pewny  a SS to zawsze pewność.

 

5.Wracając do tego, że dostałeś SS drugi raz, inni dostają wiele więcej.

 

6." Po poinformowaniu tego oto Admina ze ja adminuje na dd2/inf i myślę że nie dali by admina cziterowi" Nie rozumiem niestety.

 

7. Nie ulegam presji, osób grających na serwerze.

 

8. Apropo admina czitera sprawa "unknowa." jest jeszcze chyba rozpatrywana. (ale ja się nie wypowiadam na ten temat)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jagla

 

To że adminujesz na innym serwerze to nie znaczy że możesz nie czitować , jeżeli weszłaś na serwer na którym nie posiadasz admina  to mimo to jesteś graczem i równie dobrze możesz otrzymać screeny.

Admin tego serwera gdzie grasz i nie posiadasz tam admina ma prawo do ich zrobienia . UNKOWN tak samo niby był czysty ale po demkach które obejrzeliśmy w UBT było inaczej .

 

 

 

 

 

Jeżeli o mnie chodzi skarga nie słuszna , resztę pozostawiam Opiekunowi Sieci / S@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...