Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie K.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: K.

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Mialem teraz 2 lata przerwy, ale przed tym bylem Adminem, na kilku serwerowniach bardzo popularnych wiec doswiadczenie mam na pewno, rowniez bylem Moderatorem przez dluzszy czas. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

Staż w CS-sie: Konto Steam od 2010r. (Wycinek z Banid.pl)

 

 

 

  KONTO STEAM

Nick: HaRu Steam_ID: 0:0:31605417 VAC: brak bana Konto od: 4 kwietnia 2010

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Poniewaz jestem osoba ktora swietnie nawiazuje kontakt z roznymi osobowosciami, jak i zarowno mam duze doswiadczenie w adminowaniu i pilnowania porzadku w grze, oraz aby gra byla milsza i przyjemniejsza

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zalezy od dnia i pracy, ale mniej wiecej to tak z 3-4h 

Kontakt: Forum, GG: 5964019, FB, Steam

 

 

 

Wiem ze moze nie mam postow ani dlugo na forum, ale jakos nigdy nie mialem potrzeby sie rejstrowac tak jak i nabijac bezsesowne posty, tylko zeby lepiej wygladalo na podaniu, tak wiec napisalem taka jaka jest prawda, Dzieki za przeczytanie i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania 

 

K. 

 

 

 

Sorry nie moglem tego wczesniej zrobic, 

 

Tutaj jest link do GT http://www.gametracker.com/player/K./80.72.40.110:27027/  Szczerze mowic troszke sie z tym nie zgadzam, bo mam przegrane wiecej a w ranku jestem 397 jak sa watpliwosci to szczerze to wtedy wrzuce ss z serwa z moimi statami, Tak wiec moja opinia ten TG tak troche nie dokladny ale rozpatrzycie jak Wy uwazacie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem TAK

 

+steam

 

+wiek

 

-/+ 2 lata przerwy 10 amxx ?

 

-konto dla podania 

 

-/+ nie za często grasz.

 

+wydaje mi się ,że szczerość z twojej strony ,duży +

 

+ogarniasz

 

+często pisze na u@ jak i na say.

 

Z przyjemnością pogadam z tobą na ts3.

 

Tak jak wyżej ,link do GT?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Linik GT jest dokładny tylko pewnie grałeś wcześniej na innym nicku. Jestem na nie masz 460min to zdecydowanie za mało + znajomośc amxx na 10 ? żartujesz ? nawet nasz piksel nie ogarnie wszystkiego a ty mówisz że napiszesz wszystkie pluginy ? itp.?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:
 Dobij godziny i złóż podania za jakiś czas.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...