Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> [DD2+DM]Recoil


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: NAWIECZNEJLIBACJI<3

 

Godzina, data zdarzenia: 17:10

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: 0:1:47826560, 109.74.110.244

 

Uzasadnienie: 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : NAWIECZNEJLIBACJI<3 

[AMXBans] Reason : ' RECOILU BRAK , multi-head.pl w razie pytan . demko nakrecone ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 47826560 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 109.74.110.243 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

 

Czekam na demo  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminem banującym był wsciekły wOnsz czekamy na dowody w postaci demka admin ma na to 24 h 

 

2 sprawa na to ip jest jeszcze drugi  ban z 31.12.2014 z powodem Wstaw screeny na Multi-Head.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie tam grałem z autokampą, ale to raczej nie wygląda na no recoil dlaczego tak uważam? Przez drzwi gdy strzelam wyraźnie widać ślady kul w innych miejscach czyli autokampa odskakuję, gdy gościu wbiega to wiadomo że biegając na prawo i lewo dostanie szybciej kule i wszystkie załapie, przy ak47 najwyraźniej widać jak mi odlatuje tak samo x.x, zresztą no recoil wygląda tak że pociski lecą wprost a nie rozrzucają się, tu jakoś tego nie widać, byłoby to widać przy samym strzale z ak a wiadomo że jak się uspokoi broń i dobrze naceluje to da się trafić za 1 razem ;)

 

 

a i na marginesie nie wiem czy VIP coś ma do tego lub coś ale zakupiony był :P akurat wtedy jak ban poszedł xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym samym Ip widnieje zaległy ban z 31.12.2014 za Screeny .

 

 

 

Wracając do demka obejrzałem je sobie w zwolnionym tępie 1/4

 

 

 

19:25-19:30 - widać rozbieżność kul niektóre trafiają w ściany .

 

20:04-20:05 tutaj proszę spowolnić demko na maxa 1/4 -widać wyraźnie w tych strzałach jak kule trafiają w bramę oraz w ścianę między bramą u góry .

 

 

 

20:18 tutaj również polecam spowolnienie o 1/4 - widać ewidentny rozrzut z ak .

 

 

 

W dalszej części demka widać krótkie serie które nie wskazują na brak rozrzutu .

 

 

 

 

 

Jeżeli o mnie chodzi tego bana gracz otrzymał nie słusznie :)

 

 

 

Pozostaje kwestia bana na tym samym IP z 31.12.2014 za Screeny .

 

 

 

 

 

Poczekamy na opinie innych członków UBT mają czas do 17:17 jeżeli nikt z innych członków UBT nie rozpisze demka gracz otrzyma UB :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do @up niemożliwe aby były zaległe screeny, wszystkie jakie dostawałem były wrzucone na forum i za każdy dostawałem ub bo były czyste wiec to niemożliwe żeby był ban :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja nie grałem ani razu na tym serwerze + nie pod takim nickiem, dotychczas bez problemu grałem bez żadnego aktywnego bana, bo gdybym miał aktywnego bana to nie zagrał bym i nie dostał bana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli urażę czy coś ale to jest nie pojęte jak mogę mieć aktywnego bana skoro normalnie grałem i ten ktoś kto ma to samo IP nie wiem jakim cudem to bym nie pisał prośby o UB bo przecież bym już nie grał, byłem banowany za ss tylko na steam, na non nawet mi się nie chce wchodzić bo to bezsensu.

 

69056215053266860539.png

 

 

to nawet gdyby, to odbanujcie mi sam SID, chociaż mówię po raz drugi że to niemożliwe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...