Skocz do zawartości
SvV

[Sprzedam] Kont steam (CSGO) / WPLN 1shot1kill

Rekomendowane odpowiedzi

1.

Sprzedam: Konto steam z grą CS:GO
Opis przedmiotu: Na koncie przegrane jest 170 godzin, ranga ,,Orzełek". Konto sprzedaje z powodu iż, mam inne (to jest taki smurf). Nigdy na koncie nie były odpalane żadnego czity, nie ma banów AC/BL/ESL/VAC itp. Link do profilu : https://steamcommuni...61198218999969/

Screen posiadanego przedmiotu :

 bb86f8fcd529.png

Cena: 30 zł
Płatność którą akceptuję:  PSC
Kontakt ze mną: [email protected]

 

2

Sprzedam: WPLN na 1shot1kill
Opis przedmiotu: Posiadam 80 WPLN na stronie 1shot1kill. UWAGA ! Nie sprzedaje konta, a jedynie WPLN które wysyłam po wpłacie.

Screen posiadanego przedmiotu : 

64b6b5d60748.png

Cena: 50zł
Płatność którą akceptuję: PSC
Kontakt ze mną: [email protected]

 

WAŻNE INFORMACJE !

 

Dlaczego płatność jedynie PSC ? Za SMS nie opłaca się (Tobie się nie opłaca ponieważ musiałbyś wysłać SMS'y 3-4 x więc ...)

Co do przelewu. Niestety... Posiadam konto na allegro ale nie mam go potwierdzonego (trzeba wysłać 1 zł z banku a nie posiadam konta bankowego).

W najbliższym czasie postaram się założyć i będzie możliwość kupna przez przelew (o ile nie sprzedam wcześniej)

 

Zanik do mnie napiszesz przeczytaj poniżej, jest to bardzo ważne.
 
1. Pisząc do mnie, nie pisz ,,Cześć" ,,Jesteś" - Napisz od razu co ode mnie chcesz.
2. ,,Tytuł'' e-maila ma wyglądać np : ,,Konto steam 30 zł - Multi-Head.pl" - ,,Konto steam 30 zł" tutaj zmieniamy na to co byście chcieli kupić.
3. Dane osobowe. Dla osób nie pewnych, podam Swoje dokładne dane + numer telefonu. (oczywiście jeżeli ktoś by chciał)
4. Jeżeli masz zamiar mnie próbować oszukać, to daruj Sobie i nie marnuj mojego i swojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...