Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam składam skarge na administratora ;o otóż chodzi o to gdy gram sobię nagle on wchodzi ''odpalony'' bo to widać same banie lecą. Demko bede robić na niego żeby nie było. 

 

Chodzi o to że napisałem zeby nauczył sie grac czysto zerowiec po czym dostałem bana za obraze. To nie była obraza bo wiem co to obraza. Nie obraziłem nikogo i bezpowodu dostałem bana. 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'Obrazasz'

[AMXBans] Duration: '1 hour'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:3719814'

[AMXBans] Your IP: '93.179.194.94'

[AMXBans] ===============================================

 

Napisałem dokładnie : '' Naucz sie grać czysto zerowcu''

 

To nie obraza :) Pozdrav jak to obraza

 

Chciałbym zebyscie ogarneli tego admina ponieważ gdy on wchodzi to nie ma jak grać bo jak zabije mnie ktoś raz to potem na respie siedzi i banie wali ciągle nie da nic sie zrobic póki nie ebdzie ładował bądź nikt go nie zabije.

 

ciągle w locie jak do piachu skacze banie dostaje od niego. wie kiedy kto wychodzi gdzie kto jest i dokładni wie gdzie stoją.

 

Ogranijcie tego admina bo naprawde nie da sie grac jak banuje za nic. Była taka akcja ze sie obrazali i wyzywali jacys rgacze był ;o i nic nie robił z tym. Ktoś inny tlkyo wulga napisał i odrazu poleciał.

Normalne? nie sądze.

 

Chcę tlkyo powiedziec tyle ze jak grałem przed chwilą to szedłem do trupa i normalnie ;o wyszedł full auto na daleki dystans same banie były. To juz nier az jak tak wali.

To nie skill bo rozrózniam skill od odpału.

 

demko bede wrzucac jak trzeba. Pozdrav

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak sam zauważyłes nie wiesz co to obraza. Notorycznie spamujesz, że jestem odpalony na say'u, kiedy od tego jest u@ - to po pierwsze. Po drugie - to nie pierwszy raz, kiedy mnie obrażasz (wczoraj). Mimo licznych upomnień prowokujesz i szyderczo twierdzisz, że nie mogę Cię zbanować, Otóż mogę jak widzisz. A propos rzekomego "cheatowania" nie mam nic do powiedzenia. Następnym razem nagraj demo i wrzuć je na forum. Co więcej myslę, że długosć bana jest adekwatna co do tej obelgi, a tym bardziej, że miałes swiadomosć o mojej randze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekam na uzasadnienie bana , proszę przedstawić konkretny dowód na obrazę ss/demko .

 

 

 

 

 

Proszę aby w temacie wypowiedział się Opiekun serwera DD2+DM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...