Skocz do zawartości
Kreatywny

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie by Kreatywny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kreatywny

Wiek:17

Doświadczenie (w byciu adminem):Bardzo dobre,miałem admina na kilku serwerach.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

Staż w CS-sie:5 lat

Steam / NonSteam:Steam

Dlaczego Ty: Często gram na serwerze i chciałbym pomóc ogarniać serwera. Czasami nie ma Admina i na serwerze gracze robią co chcą (Miny w drzwiach , skanują przed 7 sec , a czasem czitują). Myślę że jestem lubiany przez większość graczy i myślę, że będę się dobrze spełniał w roli admina :) 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-3 godzinki. A czasem więcej . 

Kontakt:Steam/Forum

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Kreatywny/80.72.40.110:27008/

 

 

 

PS.Wiem że moja aktywność w tym tygodniu spadła ale niestety sprawy prywatne ale już jest dobrze :/ Postaram się być na serwerze minimum 2h dziennie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam Cię na tyle żeby powiedzieć tak. Ale może jak zaczniesz wchodzić na ts i pogadamy trochę to zmienię zdanie bo na serwerze siedzisz i kulturalny raczej jesteś. Wiec czekam osobie cie na ts . Często siedzę na kanale serwera ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MI sie wydaje, ze na chwile obecna nie trzeba adminow wiecej, ale skoro juz jest podanie to powiem tak, no okej, wymagania spelniasz, grac grasz ale tylko jedna uwaga, NIE BUGUJ WYZWAN ;) Bo nie wraz widzialem jak np grales pod nickiem KreatywnY ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...