Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Pogon Lezajsk 1...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na Multi-Head.pl'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '178.43.86.196'

[AMXBans] =======================================

 

 

 

 

Twój nick podczas gry: Pogon Lezajsk 1962 !

Godzina, data zdarzenia:teraz 

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie:

 

http://www14.zippyshare.com/v/33349678/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy SS powinien mieć inny nr skompresowania.  To świadczy o tym ,że screeny były modyfikowane lub było coś przy nich majstrowane.

 

 

 

Tak czy siak za próbę oszustwa bez UB . Jedyna szansa na UB to zrobienie 100 reklam własnoręcznie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam Richard, że nie masz racji co do tego bana a twoja decyzja była zbyt impulsywna. Specjalnie dodałem poprawkę jak w/w i kazałem spakować pliki z win-rar, a nie jak on to zrobił z 7zip. 

 

 

 

  1. Kompresja - generalnie trzeba wiedzieć, ze te liczby mogą być rożne i nie maja większego znaczenia, gdyż jest mapa bitowa zapisywana za pomocą systemu binarnego, czyli rożne kolory, duże powierzchnie, dynamika gry itp wpływa na rozmiar kompresji. Należy pamiętać ze rożne programy pakujące oraz same ustawienia tych programów mogą spowodować ze rozmiar kompresji w każdym ssie będzie identyczny. Przykład program 7 ZIP kompresja we wszystkich ssach będzie identyczna.

 

 

Według mnie gracz powinien dostać UB, a jego zachowanie jest jasno wyjaśniające. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nim podjąłem decyzje skonsultowałem to z Procentowy i on również był tego samego zdania co ja s0. ## pixel. też to stwierdził. Więc w czym problem ?

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Sprawdziłem u Siebie spakowałem SSy w 7zip i również skompresowanie wyszło 0000 , po spakowaniu w rar wszystko jest Ok.

 

 

 

Przyznaje mój błąd gracz otrzymuje UB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...