Skocz do zawartości
Klement

BAN NA COD 500K!!!!! WTF!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Klement

 

Godzina, data zdarzenia: 17:00, 28.02.2016r.

 

Mapa: cs_alpin

 

STEAM_ID / IP: Nie mam ***** pojęcia

 

Uzasadnienie: Gramy na mapie alpin, ja w tt, jestem tam gdzie ta winda od strony tt położyłem sentry gun daleko od obu respów i mnie jakiś typ Vernix wywalił, miałem świetne perki, wściekłem się i powiedziałem do niego idioto bo każdy normalny o zdrowych zmysłach stwierdziłby, że nim jest - bo nim jest, tak samo jakby farmer miał mnie banować za to, że powiem do krowy krowy a ta krowa jest tą pie******** KROWĄ!!!!!!! Jak nie widzi gdzie kładę sentry gun to niech od razu nie wywala. Bardzo ***** ładnie proszę o unban za obrazę i zrobienie czegoś z tym idiotą :)

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'Obraza admina'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:43088464'

[AMXBans] Your IP: '79.186.197.48'

[AMXBans] =======================================

 

 

 

 

Z wyrazami szacunku, Klement. 

 

 

 

EDIT: Bez wyrazów szacunku, Klement. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakoś byłeś wkurzony na to, że @Raptorr dał Ci kicka zamiast innemu graczowi. Ale jak nawet to nie było do Raptorra, to ban za obrazę słuszny.

 

A nawet i teraz obraził mnie :) "o zrobienie czegoś z tym idiotą".

 

http://www54.zippyshare.com/v/eVRp5AhW/file.html

 

 

Pozdrawiam, AGAR.

 

 

EDIT: Ban wygasł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem świadkiem przez chwilkę na serwerze i kolega napisał "zróbcie coś z tym idiotą.." jak dla mnie to obraza admina.

 

Nie mogę się tu wypowiadać, ale jesteś świadkiem.

 

 

 

Klement dodam ciekawą historią, w którą Ty nie uwierzysz tak samo jak ja w Twoją.

 

Działo się w to grze metin2

 

Historia miała miejsce 2lata temu, otóż poznałem piękna szamankę, myślałem że to ta jedyna, robiliśmy dosłownie wszystko razem, ona poleciała potem na faceta z lepszym eq, nie puściłem tego płazem, porobiłem co było trzeba i pokazałem kto tu jest królem, jej nowy facet legł na serwerze w gruzach ;3 ona chciała do mnie wrócić ale było za późno na przeprosiny. Za rok w szkole poznałem w klasie fajna dziewczynę, podobała mi się, miało być z tego coś więcej, przyszedłem do jej domu, komp odpalony widzę Metin (nadal w niego grałem), ona mówi ze kiedyś grała, a ja to pokaż konto bo sam gram, ona się loguje a tam ta szamanka, pierwsze zauroczenie, ta jedyna. Ona chciała bym pokazał swoje, nie zrobiłem tego, wyszedłem od niej i więcej razu z nią nie rozmawiałem.

 

 

 

@edit

 

Pewnie dostanę warna, ale to nic.. odpracuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...