Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie by K@cperQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:K@cperQ

 

Wiek:17

Doświadczenie (w byciu adminem):miałem admina na kilku głównie cod mod lub DD2

Znajomość AMXX (W skali 1-10):jakoś 8/10 ponieważ miałem przerwę od gry w cs'a szkoła i te sprawy.

 

Staż w CS-sie: jakoś z 5 lata bd

Steam / NonSteam: /EDIT NON STEAM

Dlaczego Ty:hmm... Myślę ,że pomogę w rozwoju servera i wyłapywaniu cziterów którzy tak bardzo potrafią zepsuć człowiekowi dzień,dogaduję się z graczami na serverze i dość często gram.Gdybym dostał szansę bycia adminem ,myślę że nie bylibyście zawiedzeni . Czas jaki powinienem spędzić na forum na pewno odrobię i będę się udzielał w postach .Tyle ode mnie proszę o rozważną ocenę .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: wydaje mi się ,że około 5-6 h do 23 na servie jestem,po szkole i wieczorkiem jakoś.

Kontakt: skype ,pw ,mogę gg założyć jakby zaszła taka potrzeba .

 

/EDIT 

 

w święta naprawdę często grałem ,dopiero gram na tym servie od grudnia i nie byłem bardzo zauważany ze słabymi statami itd. teraz dopiero się rozkręcam więc myślę ,żę mógłbym dostąć szansę.

 

LINK DO GT: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Narazie na NIE

 

-Po co piszesz podanie jak mówisz że narazie nie masz steam ? Jak wiesz że kupisz to kup i wtedy napisz podanie. Jak wiesz ze nie kupisz to napisz otwarcie NONSTEAM.

 

-nie podałes linku do GT

 

-4-5 h ? Zdarzyło mi się teraz na świętach mieć bardzo dużo wolnego czasu i jakoś nie widziałem abyś przesiadywał tyle czasu.

 

-Konto na forum stworzone ... 7 min temu...

 

 

 

Tak pozatym :

 

-8/10 ogarniasz amx z przerwą ? To pewnie kiedyś ogarniałeś pluginy itd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak ponieważ 

 

 

 

Grałem już z Kacprem i jest bardzo dobry ale nie tak jak ja :3 xD 

 

-konto na forum stworzone 7 min temu od podania tak jak Crazy to zauważył tak i ja :)

 

+wiek

 

+czas

 

+amx 

 

+doświadczenie

 

+fajnie się z tobą gra 

 

jestem na tak ale popracuj na forum nad aktywnością oraz na serwerze :) a co do Steam to nie jest obowiązkowy :) CrazyKills się myli troszkę apropo steam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

 

 

 

Jestem na Tak ponieważ 

 

 

 

Grałem już z Kacprem i jest bardzo dobry ale nie tak jak ja :3 xD 

 

-konto na forum stworzone 7 min temu od podania tak jak Crazy to zauważył tak i ja :)

 

+wiek

 

+czas

 

+amx 

 

+doświadczenie

 

+fajnie się z tobą gra 

 

jestem na tak ale popracuj na forum nad aktywnością oraz na serwerze :) a co do Steam to nie jest obowiązkowy :) CrazyKills się myli troszkę apropo steam 

 

 

 

 

Dzięki za wypowiedź DuDu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem na nie gdyż wątpie że masz 17lat , jeżeli potrafisz 8/10 amxx to powinnieneś być obeznany w skryptach do serverów a w to wątpię i punkt z Dlaczego Ty ? Jest balanie wyjaśniony jak zawsze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Też jestem na nie gdyż wątpie że masz 17lat , jeżeli potrafisz 8/10 amxx to powinnieneś być obeznany w skryptach do serverów a w to wątpię i punkt z Dlaczego Ty ? Jest balanie wyjaśniony jak zawsze.

 

 

Serioo... banalnie wyjaśnione dlaczego ty. Wątpie..., spójrz co ty napisałeś u siebie ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Serioo... banalnie wyjaśnione dlaczego ty. Wątpie..., spójrz co ty napisałeś u siebie ...

 

 

Właśnie teraz ponoszą cie emocje nawet na forum to jest następna przyczyna dlaczego nie za szybko dajesz się zdenerwować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Właśnie teraz ponoszą cie emocje nawet na forum to jest następna przyczyna dlaczego nie za szybko dajesz się zdenerwować.

 

 

Nie ponoszą mnie emocje... tylko trzymam się swojego zdania ...jeśli według ciebie to jest zdenerwowanie to twoja sprawa :D pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...