Skocz do zawartości
dzopello

COD 200

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 14:00 2016-02-28

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Ven oraz OmI

 

Dowody: 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'mapa zmieni siez a3 minuty skoncz caly czas nazekasz'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:35644791'

[AMXBans] Your IP: '195.191.163.153'

[AMXBans] ===============================================

 

Uzasadnienie: 13:50 mapa de_rats1337 aktualna ilość graczy na serwerze 31. Po stronie CT graczy 15. Z racji tego że na mapie jest zbyt mało slotów napisałem na u@ do administracji by zmieniła mapę ponieważ na serwerze jest zbyt mało respawnów i ludzie giną na początku każdej następnej rundy. Po pewnym czasie dostałem informacje pozostało 6 minut do końca mapy. Czyli w takim razie Administracja ma w poważaniu inne osoby i czerpią tylko i wyłącznie przyjemność z gry własnej a nie mogę zmienić mapy tylko dlatego że IM dobrze się gra ? A gdzie empatia ? Jestem pewien że gdyby to jeden z nich ( adminów ) zginął 2-3 razy na początku rundy w trybie natychmiastowym dałby vote do zmiany mapy bo przecież jest za mało respawnów. Wracając do wczorajszej sytuacji Admin Ven dał mi bana za txt oraz zamieścił na forum dodatkowo dowód że tam się znajdowałem lecz nikt ani on sam ani nikt z administracji forum nie potrafił mi odpowiedzieć skąd mógłbym wiedzieć że tam są tekstury skoro w grze administrator nie dał mi ostrzeżenia a na forum nie ma żadnego postu który by wskazywał na to że w miejscu gdzie się znajdowałem są txt. 

 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co by ci odpisać jesteś parę dni z nami i wiecznie płaczesz na u@ ze to ze tamto wszystko cie nie odpowiada.Odpisywałem ci ze do końca mapy było coś kolo 5 minut i nikomu innemu nie przeszkadzało tylko tobie nawet tego co zabijało nie narzekał a ty jesteś ich adwokatem czy jak? Dostałeś bana na 5 minut bo marudzisz jak dzieciak na u@ zanim napisałeś skargę ban już miną 

 

 

 

tyle z mojej strony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

pamiętaj! nie znajomość regulaminu nie zwalnia Cie z niego!

 

 

 

 

Jest mały problem nie określiłeś się o jaki regulamin Ci chodzi :) Więc nie wiem jak mam Ci odpowiedzieć na ten komentarz 

 

 

Co by ci odpisać jesteś parę dni z nami i wiecznie płaczesz na u@ ze to ze tamto wszystko cie nie odpowiada.Odpisywałem ci ze do końca mapy było coś kolo 5 minut i nikomu innemu nie przeszkadzało tylko tobie nawet tego co zabijało nie narzekał a ty jesteś ich adwokatem czy jak? Dostałeś bana na 5 minut bo marudzisz jak dzieciak na u@ zanim napisałeś skargę ban już miną 

 

 

 

tyle z mojej strony

 

 

Człowieku jakie jest główne zadanie administracji ? Dopilnować porządku na serwerze czy uważasz że nawet jeśli nie narzekali to im to nie przeszkadzało i czy Ty czerpałbyś przyjemność z gry w momencie kiedy byś ginął na starcie i to nie z powodu braku lv czy umiejętności ale z powodu błędu gry ? Odpowiedz mi na to jedno pytanie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pisałem ci ze zostało do koca 5 minut i bez sensu było zmienia dla mnie temat jest zamknięty szukasz tylko zwykłej spiny i tyle

 

 

Szukam zwykłej spiny? Niech sobie nawet i bedzie 5,4 czy 10 minut błąd gry niedopuszcza do uczestniczenia w rozgrywce kazdemu graczowi i odpowiedz mi na pytanie dlaczego nie mogłeś po prostu dac vote na zmiane i oszczędzić graczom CT 3-4 rund czekania na rozgrywkę ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini pamiętajcie, że to bardzo ważne aby zmienic mapke na większą gdy liczba slotów jest ograniczona. Ostrzeżenia nie dodajemy bo po prostu admin na to nie zapracowal ale jeszcze raz przypominam o pilnowaniu slotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...