Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na DZEJ DZEJ R

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Pchelk@

 

Nick oskarżonego: DZEJ DZEJ R

Godzina i data zdarzenia: 23:45

 

Mapa: cs_wiocha

 

Opis sytuacji: Witam składam skargę na Admina DZEJ DZEJ R z powodu zmian map zmienia sobie na którą on che zmienił sobie za cs_wioche,

 

do glosowania dał 2 mapki do wyboru i to jakieś banalne niektórym graczom nie odpowiadała mapa nie mógł zrobić vota na zmianę czy nie, by problemu nie było.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma sie co spinac, bylo bardzo malo osob, do tego jeszcze gralismy na lipnej i DUZEJ mapie, to zmienil.. nic sie nie stalo strasznego.. dobrze ze to zrobil, bo bylo nas malo :) I dal do wyboru 2 male mapki z czego padla wiocha :) Bardzo dobrze zrobil :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Skarga bez dowodow.

 

2. Gralismy mape de_rats4final dostawalem informacje na U@ ze ludzie nie znaja mapy i nie wiedza gdzie sa BSy oraz pytali czy w zwiazku z tym mozemy zmienic mape na jakas mniejsza?

 

3. zrobilem Vote na zmiane: rezultat na TAK. dalem 2 mapy cs_wiocha i cs _max, bo nie bylo za duzo ludzi pozatym w ostatnim czasie mniej grane byly.

 

4. Wiec nie rozumiem co Ty piszesz ze ludzia nie pasuje? jakos wszyscy dograli do konca, tylko Ty spamiles na u@ "zmien to" zrob Vote"

 

5. Tylko 2 mapy poniewaz jak daje 4 pokazuje mi glosowanie nieudane, przy dwoch jest okey.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Ja przeszedłem pod koniec mapy de_ratsfinal to nie wiedziałem ze chcieli

 

Koniec Problemu 

 

Moja Wina Przepraszam DZEJ DZEJ R brak wiedzy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...