Skocz do zawartości
Mas3lko

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycja serwera cs 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Proponował bym zrobienie jakiego innego serwa niż Cod mod, DD2, 

 

a więc proponuje zrobić SurfMod

 

polegało by na tym że by było np 100 lvl albo 50 i by były 4 umiejętności tylko że za każdy lvl nie dostaje sie dwóch punktów tylko 1 :P

 

Umiejętności to by były : HP, Grawitacja, Widzialność[maks gdzies do 30%] oraz kondycja :P

 

O to moja propozycja :P ponieważ jest tyle serwerów a ponad połowa to cod albo dd2 :P

 

albo chociaż jakiś inny mod ale fajny i dopracowany chociaż w 90 % :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może jakiś normalny serwer - bez modów? Chodzi tu o np. TP ESL MAPs, bądź jeśli jesteście tacy fani "pluginowych" serwerów, to zróbcie zwykłego 4FuNa z dużą ilością bekowych pluginów (/ruletka, bulletDMG, leczenie się itp itd).

 

Fajny jest jeszcze War3FT, ale wątpię abyście się na niego zgodzili.

 

 

 

Ps. Odnośnie surfa - jesteście w stanie zapewnić temu serwerowi pomoc admina w razie potrzeby 24/7 ? Dlaczego pytam.. na takim typie gry, ciągle włażą dzieci z aimem i bobów, którzy kampią. To jest jeden z najcięższych jeśli chodzi o utrzymanie porządku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co powiecie na Base Bulider? że buduje sie np przez 30 czy tam 60 sec własną kampe i ma się tylko 30 sec żeby na nią wejść a zm  musi na nią wejść i zabić przeciwnika moim zdaniem też fajny mod :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ludzie teraz robienie serwerów do 1.6 jest bezsensowne, lepiej zrobić tego BB na GO bo coraz więcej osób ucieka z DD2 z 1.6 na nasz DD2 do GO, wiem bo widze.

 

 

 

@Tom Ek wiadomo, że będzie pełny ale coraz więcej osób przechodzi na CS:GO, więc lepiej stawiać serwer tam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale ludzie teraz robienie serwerów do 1.6 jest bezsensowne, lepiej zrobić tego BB na GO bo coraz więcej osób ucieka z DD2 z 1.6 na nasz DD2 do GO, wiem bo widze.

 

 

 

@Tom Ek wiadomo, że będzie pełny ale coraz więcej osób przechodzi na CS:GO, więc lepiej stawiać serwer tam.

 

 

Wszystkie serwery są prawie pełne. Surfa może nie 555_dni, ale można by zrobić jakieś BB lub deathrun. Coda 801lvl lub coś takiego zrobi się po tym jak ułożą sobie plany nasi administratorzy. Sami wiecie jak to jest, trzeba mieć kasę i jakąś dobrą paczkę, żeby zrobić serwa 1.6. Nasze dd2 są cały czas pełne, ponieważ ludziom się podobają serwery. Więc też trzeba jakoś zaplanować serwer. To nie jest wszystko na odwal się. Można zrobić BB aktualnie jestem za pomysłem.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie większy popyt byłby na BB w CS:GO, sam bym wołał w GO niż w 1.6 popykać na BB bo lubię ten mod.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Według mnie większy popyt byłby na BB w CS:GO, sam bym wołał w GO niż w 1.6 popykać na BB bo lubię ten mod.

 

 

Ale powiedz kto by zrobił takiego moda ? Jeszcze na CS:GO gdzie trzeba na nowo wszystko robić... Bezsensu na razie. Ale dobry pomysł, ja bym go zachował ale na razie skupmy się na serwerach 1.6. A potem będziemy rozmawiać o CS:GO. Moim zdaniem byłoby tak lepiej. 1.6 ma prawie każdy, a cs:go każdy prawie czeka na download. :D No taka prawda. Ale nic za darmo też. BaseBuilder na 1.6. Dobra sprawa, a na CS:GO by się zrobiło Zombie Moda. To byłby bajer ! :P 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hns nie. Też byłby fajny, ale też trudno rozkręcić. I teraz ciągle mniej jest takich graczy co chcą właśnie na hns grać. Wolą inne mody. Moim zdaniem by tu teraz pasował Zombie Mod #2 :D Albo 4fun, który jest z normalnymi pluginami. Drugą opcją to też by było zrobić Paintball lub deathrun.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@heaVen. To niestety nikt się na ten dwnl nie doczeka bo 1. Co chwilę ą aktualizacje po 2. Jeżeli zrobili by ns to nowa aktualizacja i ns do kosza. Zabezpieczenia do nowego "ceesa" są zbyt dobre aby zrobić z tego NS, no chyba że lubisz gre z botami ;P. Mam nadzieję że nie będzie NS a co do serwera, okej mógłbym się skusić na tego BB w 1.6, ale pod warunkiem, żeby był mocno reklamowany, bo jakby powstał to bym nam nolifił stro tyle co na JB kiedyś, na JB oczywiście też będę siedział. Mam nadzieję, że przynajmniej będzie dopracowany ten bB, bardzo fajny mod miałem tam kiedyś admina ale już trochę zapomniałem :P. Także, nie żaden surf bo zawsze gdy był to było 5 osób na krzyż i tyle, a jeżeli chodzi o taki fajny świeżutki BB to wiadomo, nic tylko grać :D. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...