Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:Teraz

 

Nick admina/gracza, który zawinił:@@CrazyKills@@

 

Dowody:http://www12.zippyshare.com/v/50843080/file.html

Świadkowie:Liptonek,Dudu,Rolling Blant

 

Uzasadnienie:Gram sobie i pisze typowi  na u@ żeby sprawdził kolesia bo widziałem u niego wh bo jestem adminem i wiem kto gra na wh,pisałem 3 razy do typa a ten woli sobie grać dalej to co to za admin nawet nic nie napisał czy jest czysty czy nie . To się już powtarzało a jak Smyku wbija na serwer od

 

razu CrazyKills wchodzi na spekta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołączam się do tego można mu spamować po 5x żeby sprawdził gracza a ten wraz gra i nic sobie z tego nie robi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak mam,czasami na moim koncie gra mój brat , iż mam klasę premium to pozwalam mu czasem zagrać ,Wiem że to nie odpowiedzialne i nie powinienem tak robić lecz jeżeli tylko ja gram to odrazu patrze na czitera.I popierwsze nie jest tak że jak wchodzi Smyku to wchodze na spekta.Byc moze się zdażyło raz tak ponieważ akurat wtedy mój brat siedział i uciekł na spekta bo widział że wszedł 2 admin. Tak pozatym jestem najbardziej aktywnym administratorem serwera.Dałem już bardzo dużo banów i wszystkie "trafiłem".Wczoraj pierwszy ban mi sie zdarzył z ss którego nie trafiłem.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Aha.Dawałem  grać bratu ponieważ przyjechałem do niego na swięta (Cały czas pracuje i nie ma mnie w rodzinnym mieście)i chciałem dać mu się "pobawić na mojej premce".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem Twój gest w stosunku do brata, ale zdajesz sobie sprawę, że takie sytuacje są niedopuszczalne i nie chciałbym, aby się powtarzały. Brat musi się zadowolić grą na non steamie. Tym razem przystaniemy na upomnieniu, ale każde kolejne wykroczenie będzie skutkowało poważniejszymi konsekwencjami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest jeszcze jedna sprawa która jest troche śmieszna zbanowałeś admina ProSatanek za czitowanie, i podsumowując dostajesz jeden pkt. ostrzeżenia w dziale admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...