Skocz do zawartości
Gość

Ciągłe resety

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi dlaczego serwer co jakiś czas się resetuje ? Zdarza się to dość często, ledwo co mapa zmieni się z dd2 na jakąś inną, potem wielki LAG i znowu dd2. Robi się to trochę irytujące bo nie można normalnie pograć. Pozdrawiam Mateusz !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te crashe pewnie nigdy w 100% nie znikną. Na serwerze cod z taką ilościa lvl jest to wręcz niemożliwe i uwierz, że góra robi wszystko co może by to naprawić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możliwe, że crashe mogłyby występować w mniejszym stopniu(może chociaż trochę), gdyby wyłączyć ks, ale to by całkowicie zabiło tą grę na serwerze. Przy 20+ osobach na serwerze jest chaos na serwerze i możliwe, że dlatego maszyna nie ogarnia co się dzieje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też to zauważyłem ale wiem jak jest 26-30 osób i ten ks każdy włącza to się robi lag i za minute dwie zmienia się na dd2. Ale warto administracji z hostingu zgłosić ten problem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Też to zauważyłem ale wiem jak jest 26-30 osób i ten ks każdy włącza to się robi lag i za minute dwie zmienia się na dd2. Ale warto administracji z hostingu zgłosić ten problem :)

 

 

Od razu napisze Ci, że nie jest to wina hostingu.

 

Hosting nie tak dawno był zmieniany i crashe nie ustąpiły, także wina stoi po stronie serwera, a nie hostingu ;).

 

 

 

Lecz @ZostawcieWydre ładnie napisał:

 

 

 

 

Te crashe pewnie nigdy w 100% nie znikną. Na serwerze cod z taką ilościa lvl jest to wręcz niemożliwe

 

 

I niestety, ale jest to prawdą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...