Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mogę wejść na serwer, mniej więcej w skrócie powiem o co chodzi, biegłem z respa TT na galę po czym przy schodach na gali dostałem Laga że ruszałem czym się da a on mi stał po rzuceniu HE... I nagle kick z serwa, próbuję wejść na serwa bo pomyślałem że to po prostu lag czy coś jak to się wcześniej zdarzało, ale nie.. Wyskoczyła mi informacja jak bym miał bana --> ban2.jpg

 

 

 

Tak wiec automatycznie patrzę w konsolę żeby zobaczyć za co mam bana a w konsoli tylko taka informacja ----> ban.jpg

 

 

 

I teraz nie wiem co mam za bana.. Patrzyłem czy moze ss'y ale nie mam ich nigdzie.. A normalnie jak się ma bana i jest ta informacja co widzicie na pierwszym zdjęciu to w konsoli powinno być za co ban nick ip/si itd.. A ja tego nie mam... 

 

 

 

Czy możecie mi jakoś pomóc bo nie wiem co się stało.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, dostałem bana już tutaj jak pierwszy raz grałem czyli wczoraj. I ok było, dzisiaj jakieś non stop lagi miałem nawet nie raz na serwie pisałem czy tylko ja je mam czy inni też, ping ponad 600 miałem i wgl. Ale nie o to chodzi, gdyby było wszystko ok zauważ jak na pierwszym zdjęciu jest informacja że jest ban, a na drugim powinno być za co ban mój nick moje ip/sid i gdzie się odwołać od bana, a tego nie mam w zamian mam to co widać, czyli to albo coś mam z CS albo z STEAM, dodam że dzisiaj zaczęło mnie wyrzucać z powodem "steam conectiol lost" albo kickało mnie co jakiś czas.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W amxban jest twój banik z powodem wstaw screeny na forum 21:53:41. Screeny masz na pewno. Przeszukaj pliki i podeślij.

 

 

 

 

 

Inna bajka że na Twoim IP są jeszcze 2 aktywne bany z tamtego roku....

 

 

A amx jest mówisz banik, ok widzę co piszesz i czytam uważnie, ale Ty chyba mojego tematu i PROBLEMU nie czytasz uważnie i nie widzisz zdjęć które dałem i co przedstawiają...

 

 

 

Ta inna bajka to mnie nie interesuje, bo to może się przytrafić że na IP może grać parę osób bo tak się trafi.. ;) 

 

 

 

 

 

Przeczytaj raz jeszcze temat, mój problem i pomóż jakoś rozwiązać a nie mówisz co mam zrobić według tego amx ok, gdyby były gdybym nie miał problemu jak wyżej napisałem co się działo bym je dał bez problemu (wczoraj tak było).. A mam widać problem , tylko  z czym... 

 

 

 

 

Właśnie skończyłem rozmowę z operatorem Netii i mój internet "gubi pakiety" stąd mam te lagi i problemy z internetem, mówią, że w ciągu 48 h powinno być ok. 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiem, nie można dać Demka z tej gry żebyście zobaczyli albo dać na BL  lub AC?? Nie wiem cokolwiek.. 

 

 

Pomóżcie mi z tym problemem... 

 

 

 

 

 

Dzisiaj zrobię format całego komputera i przeinstaluje na nowo cs, czy będzie możliwość sprawdzenia wtedy czy jest wszystko ok?? Czy za pośrednictwem kogoś (kogoś kto ma wyższą rangę niż admin) zrobi ss'y dla sprawdzenia czy się zapisują?? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale widzisz co napisałem, podczas laga jak coś jest robione nie zawsze się zapisze, skoro jesteś h@ to na pewno to wiesz, widać ja tak miałem i wgl.. Nie mozna demka zobaczyć czy coś??  I jak czyste (a jst czyste) dać UB? 

 

 

 

P.S Nie zamykajcie tematu ja wrócę po 22 bo do szpitala jade.. Proszę o pomoc :C 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zapisują. Ban jest dodawany dopiero po zrobieniu ss'ów, nawet gdybyś miał wcześniej laga i by Cię wyrzuciło w trakcie, to ban by się wtedy nie dodał. Jak widzimy jest dodany. Skończmy tę dyskusję, wrzucenie ss'ów to jedyna szansa na UB. Ewentualnie 100 reklam (jednorazowa szansa).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny czasami zapisują się jak masz viste lub windowsa 7 w dziwnych miejscach. Poszukaj w tematach "Screeny" masz tam 2 tematy jak szukać ich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbuj pobrać ''Irfanview" i przeskanuj cały folder z cs-em.

 

 

Zrobiłem to i nic nie znalazło, nic nie mam ;/ ;c Pierwszy raz mam takie coś, nigdy nie miałem problemów żadnych .. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...