Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> SKarga na admina Szaise

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 4.01.2015 19.59

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Szaise

 

Dowody: hltv http://hltv.1shot1kill.eu/srv23596/HLTV-1501041959-zm_zombust.dem.zip

Świadkowie:-

 

Uzasadnienie: To tak jak pisalem w skardze na targeta to jest na 2 skarga na admina.

 

co tu powiedziec hmmmmmm admin trzyma z takimi graczami jak misia radka i pozostali admini czyli lizanie dupska. Taka osoba jak misia ona moze blokowac kampic wyzywac a admini nic nie zrobia nawet stana po jej stronie. Ale jak ci to obiecalem szaise dam skarge jak mi to napisales to lec plakac na forum. Sory szaise ale ja nie mam admina bo tez bym wolal dac odrazu bana niz pisac skarge my robimy to samo tylko ze tobie to zajmuje mniej czasu bo ty tylko znajdujesz nick w amx i banujesz a ja zeby ciebie zbanowac musze napisac skarge.

 

to tak wracajac do tematu gracz mnie slapowal gdy bylem ct to prawda ze blokowalem kampe ale mialem prawo, kampa byla seby ale sory regulamin nic nie mowi ze blokowac nie moge pisze jasno ze 1 osoba moze blokowac kampe i nie wpuszczac a to ze ja stoje to moja sprawa nie podoba sie to idz do innej kampy. Admin mnie wielokrotnie slapowal a nie koniec zabil, wiec sory ja ci mowilem ze jak mnie tkniesz to na tym wyjdziesz gorzej niz ja. Oczywiscie jak ogladalem demko to sie znalazlo jak admin lamie inny pkt regulaminu oczywiscie.

 

Ten sam co Target i dla tej samej osoby czyli Misia.

 

tu daje link do demka http://hltv.1shot1kill.eu/srv23596/HLTV-1501041959-zm_zombust.dem.zip

 

to tak od 7.20-9.35 admin mnie slapuje i ubija na koniec na co nie ma prawa i ja mu to oczywiscie mowie.

 

od 11.48-12.30 admin bloczy inne zm aby te nie zlapaly misi co jest nie dozwolone.

 

To tak po 3 upomnieniach admin traci swoja posade. Wiec admin zlamal regulamin nie raz a wiele razy wiec sprawiedliwie bedzie dac mu 2 upomnienia chyba ze mam te 2 przewinienia rozlozyc na 2 skargi.

 

Szaise ty mowiles mi ze sie tlumaczyc nie bedziesz bo tylko winny sie tlumaczy to chce zobaczyc co teraz powiesz. A sory nic nie powiesz bo twoim zdaniem nie zrobiles nic zlego proponuje tobie strategie targeta napisz ze nie zlamales regulaminu.

 

P.S radka juz ci wiele razy obiecywalem ze juz nie dlugo cie udupie i zaden admin (target,szaise,guziczkof) nie obronia cie za twoje perfidne kampienie teraz bede mial troche wolnego w pracy i specialnie dla ciebie obiecuje ze poswiece po 10 min codzienie aby zobaczyc hltv i zeby cie wreszcie zbanowali a nie kryli dupe jak im pisalem ze kampisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam zamiaru karmić trolla. Niech tą sprawą zajmą się S@ i H@ sam się nie będę bronił bo to było oczywiste, że stanę po swojej stronie niech inni się wypowiadają, co chciałem powiedziałem u targeta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lecz się !

 

 

 

No patrzcie państwo jaki szeryf sie znalazł . ALe jak jakiś znajomy ( sry nie masz ) coś takiego zrobił to normalnie byś go bronił jak ... Tak jak napisała MISIA w mojej skardze znajdz se dziewczynę , ochłonij , i wróć do cs 1.6 bo z takim podejściem do gier to ty znajomych nie będziesz miał . 

 

 

 

1. Szaise jest spoko koleś , pomaga , stara się jak większość adminów na tym serwie

 

2. Jest on miły i jakaś wpadka się zdarzy ale to chyba nie jest ŚMIERĆ 

 

3. Jak chcesz być takim SZERYFEM to złóż podanko na admina noi po problemie a nie tylko skargi piszesz na każdego

 

 

 

OD dzisiaj ja będę cię miał na oku na serwie tak jak ty nas masz , więc jak nie robisz celów to będą tego konsekwencje ..

 

 

 

Tyle odemnie 

 

 

 

A twoje Lizanie tyłka jak ty to ujołeś jest żenadą . Już dziecko się lepiej zachowuje mając 10 lat nić ty w tym wieku co jesteś ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wieże w ciebie lizać dupsko to ty możesz nam , nie znasz nas nie oceniaj nas proste , jak dla mnie jesteś bardzo śmieszny dobrze wiesz że prawie nikt cie nie lubi na serwie i to dlatego na każdego najeżdżasz śmieciu.NAJLEPIEJ BYŁO BY JAK BYŚ PRZESTAŁ GRAĆ NA TYM ZM (NIE TYLKO JA MAM TAKĄ OPINIE) BO TYLKO ROBISZ TU NIE MIŁE SYTUACJE

 

 

 

PRZEPRASZAM ZA WULGARYZMY ALE NIE NAWADZE TEGO CZŁOWIEKA PONIEWAŻ KAŻDEMU JAK NAJGORZEJ ŻYCZY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sory target ale twoim za przeproszeniem zasranym obowiazkiem jest pilnowac regulaminu i go przestrzegac. Zlozyles podanie na adma nie po to by banowac innych i samemu to olewac. Ja na ciebie nie mialem zamiaru pisac skargi ale ze szaise odwalil takie cos to sory podziekuj jemu. Ja szeryfem nie jestem ale sory jak mnie admin ubija za nic to co mam siedziec cicho i mu przyklaskiwac?? to moze tak target niech ci admin wlepi bana na tydzien np i ty nie mozesz napisac skargi bo wyjdzie ze lecisz odrazu na forum. Ja admina nie chce bo po co mi?? Jak mi cos nie pasuje to poswiece te 10 min na skarge zamiast wysluchiwac co chwile na serwie pierdół. Ja wchodze na serwa aby pograc a nie wysluchiwac innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę Pana, Pan jest perfidnym kłamcą, gdyż ja byłem zombim i z 2-3 razy Ciebie zarazilem to postanowiłeś sam wymierzyć mi sprawiedliwość i mnie blokowaleś. Teraz zacytuję twoje słowa '' no radka to sobie teraz posiedzisz przez 4 minuty za kare''

 

 

 

Oczywiście nie tylko mnie się to tyczy, ale innych graczy.

 

 

 

Tocz dalej tę wojnę, ale i tak jej nie wygrasz. Na serverze masz już - reputację i nikt praktycznie Cię tam nie lubi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


radka ja sie klucic nie mam zamiaru zrobie to co obiecalem i wtedy sie wypowiesz w tym temacie to tyle z mojej strony. A to ze mnie admini nie lubia hmmm to nic dziwnego jak wam sie wydaje ze mozecie robic co chcecie bo macie admina a potem mowic ze konfident bo polecial na skarge o byle co. ale sory wy banujecie za byle co. wy nie polecicie na skarge bo dacie odrazu bana a jak ktos sie postawi to juz odrazu konfident niech zmieni serwer, ale co prawda w oczy kole? tu widac czarno na bialym jakie osoby maja adminow i wasze glupie tlumaczenia tylko robia to ze sie sami pogrążacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...