Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban za ''obraze''

Rekomendowane odpowiedzi

witam zgłaszam skargę na admina DD2+DM ponieważ pisałem na U@ ze jest odpal admin nie odp. Ten odpał ciągle grał wiec pisałem jeszcze raz. Admin nic. Pisałem 3 raz to odpał przerzucony zostal do TT gdzie pisałem na U@ i przypadkiem mi nie wpisało @ i do teamu napisałem. odpał to widział i zaczął spinac dupe nie ja. Moje słowa ''obrażające'' to ''dzieciaczku'' tlyko było ale to nie obraza bo niewiadomo kto jest na kompie. Odpał spinał dupe w koncu admin odp ze czysty. Ok odpuscilem grałem dalej po chwili dostałem bana na 3h za ''obraze'' z czego nie obraziłem ani razu/ Proszę ogarnąć admina bo serio nie da sie grac jak banuje za ''dzieciaczku'' które to słowa nie obrazają. 

 

 

 

http://www.iv.pl/images/11381914170236377266.jpg

 

 

 

 

 

P.S. 

 

prosze o wypowiedź admina banującego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeszcze zapomniałem dodać że jak Admin napisał że czysty to już na czacie i nigdzie nie pisałem nic. Patrzałem na czat to pisali wulgi i inne a tlyko ja dostałem bana? smieszne troche ale oke czekam na wypowiedź

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...