Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span>[Recenzent] Pokan

Rekomendowane odpowiedzi

- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j.polskiego, - Jest


- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki, - Jest.


- aktywny, minimum godzina dziennie na forum, - Jest.


- minimum 24h spędzone na forum, - Jest.


- minimum 50 napisanych postów. - Jest.




Wiek: 16 lat.


Staż na forum: Od 24 grudnia 2014r.


Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Grafik.


Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 7/10


Ilość czasu jaką poświęcisz na zdawanie recenzji: Myślę, że dwie recenzje na tydzień zdołam zrobić.



Przykład jednej recenzji (napisana samemu, internetem można się wspomagać):



Hobbit: Bitwa Pięciu Armii



295cmtc.jpg



Film pt. "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" to już jest ostatnia część przebojowej trylogii Petera Jacksona, która zamyka przygodę dwóch naszych postaci, Bilbo Bagginsa, Thorina Dębową Tarczę oraz drużyny krasnoludów. W poprzedniej części ''Hobbit: Niezwykła Podróż" dwójka przyjaciół obudziła strasznego smoka Smauga zwanego również przez Bilbo "Smaugiem Złotym". Dzięki obudzeniu smoka udało im się odzyskać straconą ojczyznę, jednakże wściekły potwór zmierza w kierunku miasta położonego na jeziorze Esgaroth, aby zniszczyć go na Amen. W międzyczasie żądny złota Thorin, poświęca swoją przyjaźń i rusza do podziemia po Arcyklejnot.


W filmie "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" pojawi się bohater o imieniu Sauron, zwany również Sauronem Wielkim, ale także Władcą Ciemności, który przyniesie zagrożenie całemu Śródziemia. Sauron Wielki wyśle całą gromadę ogromnych orków na Samotną Górę. Wszystkie rasy zamieszkującą Górę będą musiały się zjednoczyć i stoczyć wielką bitwę.


Polecam, aby obejrzeć ten film w kinach w 3D, ponieważ film prezentuje się bardzo dobrze oraz cała bitwa została sfilmowana z bardzo dużą ilością panoramicznych ujęć, ale także polecam obejrzeć ten film, gdyż to już jest ostatnia część znanej na całym świecie Trylogii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepiej zajmij się ćwiczeniem i udoskonalaniem prac graficznych, a nie bawieniem się w pisarza. Jestem na nie.

 

 

 

EDIT: Kolega na dole pisze " Jesteś na tej sieci długo już, widać, że ci zależy na tej randze" Na forum zarejestrował się 2H temu (y)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory, ale nie. Dużo prostych błędów, składnia kuleje.. Proponuję udoskonalanie swoich umięjętności graficznych.

 

Rejzer- piszesz mu, że źle stawia przecinki, a sam popełniasz takowe błędy, więc najpierw to popraw, a dopiero potem zwracaj uwagę innym użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na dzień dzisiejszy muszę być na nie :(

 

-Dużo prostych błędów

 

-Ogólnie recenzja mnie nie porwała i nie zachęciła do obejrzenie filmu, jeśli inne takie będą, to niestety nie widzę cię w tej randze :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/topic/50281-podanie-pokan/#entry267244

 

 

 

Tutaj Ci się nie udaję, to robisz kolejne..? Dziecinada..

 

 

 

 

A ja dam ci tak. Dlaczego? Powody wymieniam. Jesteś na tej sieci długo już, widać, że ci zależy na tej randze a recenja jest na prawdę ciekawie napisane.

 

 

Długo na sieci hahaha, faktycznie półtora tygodnia to jest bardzo długi staż. :)

 

 

 

Ps. Jestem na NIE. Zajmij się tym, czym masz się zajmować.

 

Dodatkowo Twoja recenzja powyżej posiada wiele błędów stylistycznych jak i interpunkcyjnych(stawiasz przecinki tam gdzie nie trzeba, ale chyba nie wszyscy potrafią to zauważyć, więc to się wytnie).

 

 

 

@Down

 

 

 

Jedyną osobą, która wykazuje się dziecinadą jesteś Ty. Poza tym Twoja wypowiedź poniżej jest śmieszna, a zarazem żałosna; pytasz czemu się wypowiadam- napisałeś podanie więc mogę się wypowiedzieć i mieć swoje zdanie. Moje zdanie jest takie a nie inne i już raczej tego nie zmienię, bo właśnie pokazałeś swój ból tyłka że istnieje osoba (ja), która każde Twoje podanie ocenia negatywnie i ma ku temu powody.

 

Odnosząc się również do Twojego twierdzenia  bo składać podania mogę tam gdzie się będę czuł najlepiej i jakie stanowiska będą mi odpowiadać.  -  Właśnie, gdzie sie czujesz najlepiej - wybieraj. Grafik, admin albo redaktor.

 

Widać jak bardzo usiłujesz być fajny posiadając tyle rang i przywilejów.   ;)

 

 

 

I używaj opcji "edytuj" i nie nabijaj postów. :v

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam, że się wypowiadam, ale po kij się udzielasz? Ktoś Cię prosił? Nie, więc zajmij się sobą i nke dziecinaduj mi tutaj, bo składać podania mogę tam gdzie się będę czuł najlepiej i jakie stanowiska będą mi odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za tą wypowiedź, oraz za ogólna recenzje daję NIE. 1 Recenzja mi się średnio spodobała, mało mi opowiedziała o głównej fabule a o to chodzi w recenzjach. Zajerestrowałeś się 24 grudnia a już złożyłeś 3 podania, dla mnie to trochę latanie na kolorki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Recenzenta. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...