Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Problem z SS


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Sory za spam ale nigdy wcześniej nie wrzucałem SS a dziś dostałem od NATANKA i patrzyłem na poradnik więc ni mam folderu cstrike_polish a w folderze cstrike nie mam SS. Możecie jakoś pomóc? W APPDATA też patrzyłem.

 

@EDIT najgorsze jest to, że nie moge wbić na serwer na którym mam admina ;_;

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, dostałem je po wyjściu z serwera, bo gdy byłem na serwerze ich nie miałem. Więc może być to bug.

 

@EDIT Przeszukiwaniu całego komputera pod nazwą "halflife" żadnego ss nie znalazło oto ss 1zz5eu8.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam takie pytanie, czy jest możliwe abym dostał SS po wyjściu z serwera? Gdy byłem obecny na serwerze nie dostałem bana ani SS ani nic podobnego bo wyszedłem po końcu mapy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, po opuszczeniu serwera admin nie ma możliwości zrobienia Ci screeon`ów. Szukaj w bibliotece systemowej ze zdjęciami. c:/users/twoja_nazwa/pictures lub eksplorator windows, biblioteki, obrazy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pusto, ehhh, nie ma to jak dobrze zagrać i dostać ss'y. Nie wiem co mam zrobić, dobrze mi szło po byłem świezo po mixie w GO i dobrze mi szło w 1.6 a tu puf i ss'y których nie dostałem podczas bycia na serwerze czy jak to sie tam odmnienia.

 

 

 

@EDIT 

 

 

 

Przeszukałem calutki komputer gdzie się tylko da wyszukiwarką skanowaniem i ręcznym szukaniem i nic z tego nie wynikło. Nie wiem co wam jeszcze mam poradzić abym nie tracił admina. Nie wyczaruje wam tych ss'ów, może demko ściągnąć z tamtego dnia? No nie wiem co mam zrobić abyście mi uwieżyli że grałem czysto, chyba nie byłbym taki głupi aby czitować podczas gdy mam admina na serwerze tej sieci. Chciałbym aby te moje wypociny na coś się przydały ale wątpie aby był tutaj ktoś człowiekiem i sprawdził to jakoś w inny sposób albo coś. Procentowy, skąd ja mam ci te ss'sy wziąć? Z tyłka ich sobie nie wyjme a w cstrike w dokumentach, obrazach, appdata, nic nigdzie nie ma. Może przynajmniej te HLTV obejrzycie i sprawdzicie?.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnione z Malu. Okazało się że ban na moje IP ale nie na mój nick oraz nie na mój SID. Poprostu ktoś z okolicy grał i dostał bana a ja że mam to samo IP dostałem razem z nim :P.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się zdecyduj, co wtedy robiłeś. :) 

 

 

 

 

 

Też pusto, ehhh, nie ma to jak dobrze zagrać i dostać ss'y. Nie wiem co mam zrobić, dobrze mi szło po byłem świezo po mixie w GO i dobrze mi szło w 1.6 a tu puf i ss'y których nie dostałem podczas bycia na serwerze czy jak to sie tam odmnienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dostałem bana podczas bytu na serwerze, więc myślałem że to jakiś  bug że dostałem ss przyjrzałem sie wycinkowi bana z konsoli wraz z malu i zobaczylismy inny nick i brak sidu moge go nawet tutaj wkleić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam NS na kompie, nie mam zamiaru sprawiać sieci na której mam admina kłopotów z bycia cziterem. Jakbym chciał sie pobawić to albo na ruskich serwerach albo na botach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem to na takiej podstawie ze admin banował gracza na jajlu o godzinie 19:22:48[link] a gracz NATANEK bana na dd2 dostał o godzinie 19:23:20 [link]mało możliwe ze gracz w ciągu nie całej minuty wyszedł z serwera włączył non steama i załadował serwer na dodatek mam hltv z dd2 [link] bo z jaila nie che się załadowac , na hltv z dd2 widać jak gracz  NATANEK gra od początku mapy ,wiec to nie możliwe żeby był to Minister Les

.Jeśli sadzicie ze coś zrobiłem żle jestem gotów ponieść konsekwencje .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...