Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie Policjant znakomity

Rekomendowane odpowiedzi

                                                   PODANIE  By  Policjant znakomity                                    

 

 

 

Siema

 

 

 

Ciciałem złożyć podanie na waszym serwie na admina (darmowego) ponieważ gram i jest duzo cheaterów.

 

 

 

Nick: Policjant znakomity 

 

Wiek: 16

 

Doswiadczenie(w byciu adminem) : Byłem adminem na innych serwerach :)

 

Znajomość AMXX: Znam bo jak mówiłem miałem admina i jak byłem młodszy przyglądałem się bratu jak gra no i po prostu znam :)

 

Staż w Cs-ie: Będzie z 5lat Grałem rok na ns a potem steam mi brat kupił od kolegi.

 

Steam/Ns : Oczywiście Steam :) 

 

Dlaczego ty : Ponieważ wasz serwer mi sie spodobał zwłaszcza ten COD Mod 45k, ale to co mnie wkurzyło to cheatery grające na serwerach i po prostu przez to się grać nie da i chcę pomóc ogarnąć troszkę ich.

 

Czas jaki dziennie poswięcasz na Cs-a : Tak z 4-5h dziennie a gdy będziesz szkoła tak 2-3h.

 

Kontakt: Steam : Policjant znakomity ( mogę podać Id steam jak będzie potrzebne )

 

 

 

Mam nadzieje że się dostane.

 

 

 

                                                POZDRO---Policjant znakomity

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest pod podanie po prostu złożyłem podanie bo są czity i pisze że darmowy to chciałem spróbować ja bd wchodzić na forum..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Nie spełniasz podstawowych wymagań


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...