Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Fighter

Wiek:17lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Tak tutaj zanim była ta przerwa    ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8

Staż w CS-sie: 5 roczek juz :)

Steam / NonSteam: NonSteam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametrack...2.40.110:27034/

Dlaczego TY .!:Moim zdaniem jestem idealnym kandydatem na to stanowisko uważam tak dlatego, że na forum nie ma na mnie żadnej skargi podpartej dowodami, mam przegrane sporo godzin, jestem aktywnym graczem i gdy wchodzę na serwer wydaję mi się że, wtedy robi się weselej. Na serwerze większość graczy mnie zna i myśle że czuli się dobrze gdy grali ze mną ,godziny ktorych nie mam przegranych od resetu nadrobie .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  2/4 godzinek :)

Kontakt: GG: 51756104 Facebook , Numer Telefonu. mogę podać ( jeśli będzie potrzebny :-)

Pozdrawiam Fighter . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz jestem na tak, mimo, że nie minęły 2tyg od poprzedniego podania. Godzinki masz, byłeś adm to czemu nie. Ale pod jednym warunkiem masz moje tak, mianowicie jeżeli znowu będziesz olewal swoje obowiązki, to permanentnie tracisz możliwość bycia adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam ze wypowiadam sie we własnym podaniu nie bede nic olwał gram mam ponad 2500 killi wiec jakas tam aktywnosc jest chociaz 300 killi w mapie robie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...