Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> skarga nie wiem na kogo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick admina/gracza, który zawinił: "[MC]MagikM.D."

 

Dowody:amx bans czysty

 

Świadkowie: wiele osob bylo wtedy

 

Uzasadnienie: witam administracje jest problem odnosnie tego gracza "[MC]MagikM.D." z tego co wiem on kiedys byl opiekunem coda sory dla mnie on moze byc nawet synem prezydenta nie interesuje mnie to wogole kim on jest sory ale zadam zbanowania tego gracza bo dostal odmnei ssy ktorych nie wstawil na forum w przeciagu 24 godzin a bana dostal 3 dni temu teraz amx bans jest czysty taka osba nie dostala bana i jak by nic gra sobie spowrotem na sory ale jezeli tak podejscie jest na tej sieci to sa dwa wyjscia  gracz zostaje zbanowany pemamentnie albo gra sobie dalej a ja w tym momencie rezygnuje z admina i odchodze bo to nie jest sprawiedliwe wobec innych graczy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz dał mi ss-y prywatnie. Znam go dobrze, nawet bardzo i stwierdziłem, że po prostu prywatna opcja może być też rozwiązaniem. Był to trzeci przypadek i nikt nie miał wątpliwości, że taką czynność podjąłem. Poza tym nie dawał bym UB od tak sobie, więc nie rozumiem tutaj niezadowolenia. Są to moje serwery i staram się zachować zasadę fair play dla wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...