Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> [Moderator TS3] Adik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

1. Nick na TS3: Adik

2. Wiek: 18 lat

3. Doświadczenie: Prowadzilem 3 wlasne serwery jeden ktory rozwinal sie do ponad 200 stalych uzytkownikow. Administratora miałem na wielu ts3 ale zakończyły już swoją działalność.

4. Mikro (obowiązkowe): Shure sv100

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Wchodze kiedy mam czas (wiadome jest ze po przejsciu pozytywnie rekrutacji moja aktywnosc sie zwiekszy)

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Wasz TeamSpeak jest juz rozwiniety wiec zawsze przyda sie pomoc, mysle ze nadaje sie na to stanowisko. Napewno moglbym pomoc przy eventach, muzyka co przez to rozumiem gram na radiach + serwerach ts3 od 5 lat wiec napewno dobra dawke muzyki, reklamy na forach reklamowych, pomoc nowym uzytkownika oraz spełniam podstawowe wymagania mlodego administratora.

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Pomoc uzytkownikom, pomoc w realizacji oraz prowadzeniu eventow, dobra dawke muzyki poniewaz zajmuje sie rowniez dj'ingiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja off to chyba powinno byc zablokowany dzial co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...