Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> [Moderator TS3] Adik

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Adik

2. Wiek: 18 lat

3. Doświadczenie: Prowadzilem 3 wlasne serwery jeden ktory rozwinal sie do ponad 200 stalych uzytkownikow. Administratora miałem na wielu ts3 ale zakończyły już swoją działalność.

4. Mikro (obowiązkowe): Shure sv100

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Wchodze kiedy mam czas (wiadome jest ze po przejsciu pozytywnie rekrutacji moja aktywnosc sie zwiekszy)

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Wasz TeamSpeak jest juz rozwiniety wiec zawsze przyda sie pomoc, mysle ze nadaje sie na to stanowisko. Napewno moglbym pomoc przy eventach, muzyka co przez to rozumiem gram na radiach + serwerach ts3 od 5 lat wiec napewno dobra dawke muzyki, reklamy na forach reklamowych, pomoc nowym uzytkownika oraz spełniam podstawowe wymagania mlodego administratora.

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Pomoc uzytkownikom, pomoc w realizacji oraz prowadzeniu eventow, dobra dawke muzyki poniewaz zajmuje sie rowniez dj'ingiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...