Skocz do zawartości
Gość Guest

druga szansa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Genialny Chomik

Wiek: 26

Doświadczenie (w byciu adminem) :  Około 3 lat

Znajomość AMXX (w skali 1-10)     : W skali waszego serwera to z 9

 

Staż w Cs :  Nie wiem dokładnie ale długo gram na pewno z 6 lat

 

Steam/Ns:  STEAM_0:1:640371 

 

Dlaczego ty : chce wyeliminowac graczy którzy grają nie czysto nie zawsze jest admin na serwerze a to utrudnia gre normalnym osobom.

 

Chciałbym być adminem 

Żeby ogarnąć serwer by był porządek

 

 

 

Czas jaki poświęcasz na cs-a dziennie : Zalezy od pracy ale 2h bedzie dziennie

 

 

Link do GT : http://www.gametrack...2.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak. W moim odczuciu, pokazales sie z dobrej strony przez ostatnie dwa tygodnie. Widac, ze chcesz rozwijac serwer. Nerwy tez opanowales, wiec ja nie widze przeszkod, zebys do nas dolaczyl. Mam nadzieje jednak, jesli pozostale osoby beda przychylne Twojej kandydaturze, ze bedziesz wspolpracowac z reszta druzyny ;)

 

 

Czekamy na wypowiedzi kolejnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać poprawę bez wątpienia, ale to nie zmienia faktu, że nerwy nie mogą wrócić. :)

 

 

 

Gracz aktywny na serverze, widać, że Ci zależy na adminie. Jednak ja jestem za okresem próbnym, jeżeli pokażesz się z bardzo dobrej strony, to oczywiste, że nie widzę żadnych przeciw skazań. Jestem na tak. GL.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niby aktywność i wiek jest ale twoje zachwanie na u@ niekiedy przechodzi wszelkie granice (wulgaryzmy, potrafisz w przeciągu 10 sek napisać 4 razy ze ktos jest na txt daj chwilke administracji na reakcję to nie dziala tak ze piszesz cos na u@ i admin z automatu banuje. co do twojego podania jestem neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dalej jestem na NIE. Zacząłeś zgłaszac na u@ ale po 1 często ci się zdarza klnąć po 2 zdarza ci się oszukiwać. Godziny w porządku itp ale to nie wszystko ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na TAK . Dużo zgłaszasz, (na u@) pomocny przyda sie dodatkowa pomoc, a z tego co widzę ogarniasz:) Nie rozumiem odtrącenia innych adminów, moim zdaniem warto dać mu szanse:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że gram sporadycznie to często Ciebie widzę. Nie wiem jak to kiedyś z Tobą było, więc nie mam żadnych złych wspomnień, masz tzw. "czyste konto". Administratorów jest mało, a Twoja pomoc się przyda. Wyżej piszą, że łatwo Ciebie zdenerwować, więc nie mścij się na graczach, jeżeli Ci nie będzie szło - chodzi mi o banowanie za małe wykroczenia. Jestem na tak, powodzenia. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem nie nadajesz się na stanowisko Admina skoro jako gracz już nie raz udowodniłeś jaki jesteś problemowy.

 

Po 2 jako gracz nie raz obrażałeś adminów.

 

Po 3 inni gracze są przez ciebie notorycznie obrażani jak nie na say'u to przez micro.

 

 

 

Więc jestem na NIE a co góra z tym zrobi to już ich sprawa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na tak. Przyda się ktoś kto nie jest burakiem :) Btw. każdy może sobie przekląć, to jest dozwolone. Nie łamiesz regulaminu już. Ale widzę,  że reszta adminów ocenia Twoją grę na podstawie przeszłości na nie teraźniejszości- hipokryci :P

 

- Steam

 

-Doświadczenie

 

- Poprawa ogólna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------------------

 

Do LOVO- Zaprzeczasz sam sobie w tym edit. Skoro mam prawo do swojego zdania, to po co mnie krytykujesz :P To, że "lubi zataczać koło", nie znaczy, że musi- jak w tym przypadku... Porażka :D

 

 

 

ps. Polecałbym nauczyć się uzywania interpunkcji :D

 

 

 

 

 

--------

 

Zrozumiałem bardzo dobrze, nie była Ona jakimś intelektualnym niebem, podejrzewam, że nawet Nasi admini by zrozumieli xD Więc daj mi to ostrzeżenie jak już musisz........aczkolwiek, nie ma jasno określonych słów- kogo obrażam, więc.. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zgłasza na u@ i steam

 

Wiek 

 

doświadczenie

 

steam

 

 

 

W ostatnim czasie nie widzę problemów u niego aby łamał regulamin czy obrażał graczy.

 

Widać stara się o admina jest aktywny i pomocny. ;)

 

Dałbym mu ostatnia szanse. :)

 

Jestem za okresem próbnym jeżeli by się spisał to pozostał by z nami w roli admina a jeżeli nie to odebranie uprawnień bez możliwości powrotu. :)

 

Tyle ode mnie. 5 ! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem jak najbardziej na tak. Przyda się ktoś kto nie jest burakiem :) Btw. każdy może sobie przekląć, to jest dozwolone. Nie łamiesz regulaminu już. Ale widzę,  że reszta adminów ocenia Twoją grę na podstawie przeszłości na nie teraźniejszości- hipokryci :P

 

- Steam

 

-Doświadczenie

 

- Poprawa ogólna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrze rozumiem że jestem burakiem ?? Bo z twojej odpowiedzi wnioskuję że dotychczasowi admini nimi są ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Decyzja jest prosta i zarazem trudna. Mamy graczy i adminow przychylnych Twojej kandydaturze, ale sa tez admini, ktorzy sa zdecydowanie przeciwko. Ja mam swoje zdanie na temat Twojej kandydatury i uwazam, ze mozna dac Ci szanse, ale nie moge robic tak, ze mam gdzies zdanie innych i bede podejmowac decyzje tylko na podstawie wlasnych opinii, majac totalnie gdzies zdanie, umowmy sie, przede wszystkim innych adminow. To jest praca zespolowa i najbardziej zalezy mi na tworzeniu zgranej ekipy. Bo co z tego, ze bedziemy miec 20 adminow, jak tylko czesc z nich bedzie potrafila sie ze soba dogadac.

 

 

To, co proponuje, to spotkanie na tsie z Toba i pozostalymi adminami w celu wyjasnienia watpliwosci.

 

 

Czy takie rozwiazanie jest okej? Zalwzy mi na dobrej atmosferze na serwerze, wiec taka jest moja propozycja. Postarajmy sie wyprostowac te kwestie niekoniecznie na forum, zeby w podaniu nie robic smietnika.

 

 

Tymczasowo zamykam podanie, ale nie odrzucam.

 

Dogadamy spotkanie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja w zamkniętym podaniu też dopowiem 2 swoje słowa...

 

 

Tak czytam i w sumie każdy ma jakieś inne problemy.

 

Jeden, że obrażasz, drugi, że klniesz, trzeci, że coś tam.

 

A ja ogólnie popieram działanie kolegi, wyrobicie się chłopaczki :D

 

Będziecie szybko śmigać na speca i banować :)

 

A jeśli dalej będziecie na NIE, to dalej będzie Wam spamił i przeklinał ( przypuszczam, że z powodu tak szybkich reakcji adminów ) :)

 

 

@@Mart_Verum, Paróweczko, zastanów się dobrze, nic nie stracisz, a zyskać możesz :P

 

Skoro tak spami to może i tak samo będzie banował :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety...

 

Wygląda na to, że nadal nie znasz regulaminu i dostajesz bany za złe sg i nie mogę przymknąć na to oka.

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/84671-zle-sg

 

 

 

Przykro mi, ale muszę odrzucić to podanie. Kilku adminów dało mi znać, że popuścili Ci trochę z tym sg wcześniej, bo też stawiałeś w złych miejscach, co z resztą też uważam za bezsensowne, bo regulamin to regulamin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...