Skocz do zawartości
Gość

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Chcę zgłosić kilka swoich propozycji.

 

Pierwsza dotyczączy dodania niezniszczalności na choćby trzy pierwsze sekundy po odrodzeniu. Jak wiadomo część graczy spawnkilluje, przez co na niższych poziomach w ciągu dziesięciu sekund ginie się nawet trzy razy (wliczając odliczanie do respawnu).

 

Druga dotyczy wprowadzenia cooldownu (np. 1 min) po każdym killstreaku dla określonego gracza lub drużyny. Gdy tego nie ma, niektórzy gracze psują zabawę innym poprzez ciągłe spamowanie predatorami i air strike'ami.

 

Trzecia dotyczy znerfienia zdolności klasy dowódca, która praktycznie zabija w dwa-trzy strzały będąc przy tym niezniszczalnym. Sugeruję przedłużenie cooldownu nieśmiertelności lub skrócenie czasu jej trwania.

 

Mam nadzieję że chociaż jedna z propozycji zostanie przyjęta, przez co gra na serwerze stanie się daleko przyjemniejsza.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze to jest deatchmtach więc tutaj nie powinno być ŻADNEJ ochronki, po 2 nie tylko dowódca ale neo i swat tak zabijają bo to są klasy premium więc muszą być dużo lepsze od zwykłych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też na nie klasa premium musi być lepsza to fakt wkońcu za to się płaci tak ?

 

 

 

 

 

A Co do ochronki nie tak jak kolega wyzej napisał to Deadmatch

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszę tylko o krótkiej osłonie tuż po respawnie (nawet jedna sekunda).

 

Wczoraj po serwerze biegał ktoś kto kucał przy respie z maszynistą i bez przerwy strzelał, zabijając niższe poziomy. Tak, wiem jak szybko wbija się poziom. Chodzi mi o nowych graczy, którzy zniechęcają się do gry na serwerze i wychodzą po kilkunastu zgonach pod rząd, szukając innego.

 

A co do dowódcy rozumiem że jest to klasa premium, i nie proszę o zmianę szansy na natychmiastowe zabicie, tylko o lekkie skrócenie czasu trwania zdolności, by nie było czegoś w stylu cały czas niezniszczalnego gościa kampiącego sobie na spawnie. Obie te rzeczy (jak wiem z własnego doświadczenia) potrafią naprawdę zirytować sprawiając że (na początku) miałem ochotę od razu wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neo czy dowódca to klasy, które nie bez powodu są w SElitarnych. Prosta zasada: Płacisz to wymagasz aby ułatwiono Ci grę.

 

Na serwerze większość była zgodna, aby ochrony nie było bo tak jest lepiej, więc jej nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...