Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Turniej League Of Legends ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnimi czas w wolnej chwili rozmyślając i grając w lola wpadłem na pomysł czyby nie zorganizować właśnie takiego turnieju z tej gry? Rozgrywki LCS się właśnie skończyły, polskie turnieje również jedynie co nam pozostało to oglądanie graczy na twitchu czy innych stronach jak grają, przedstawiają grę na SoloQ. Mam pytanie do graczy oraz całej administracji czy była by możliwość zorganizowania takiego turnieju i czy były by chętne do tego osoby. Myślę, że na obecną chwilę nie ma co rozpisywać się na temat jakby to wyglądało, kto by się tym zajął i inne rzeczy z tym związane, bo najważniejsza jest zgoda administracji na takie coś i uczestnicy.

Czekam na Wasze wypowiedzi na temat czy chcielibyście, aby taki konkurs powstał i czy wzięlibyście w nim udział.

Pozdrawiam Masher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym turnieju nie chodziłoby o umiejętności jakie posiadasz. Mógłbyś być lepszym graczem lub słabszym, a i tak liczy się dobra zabawa i współpraca z drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie by było jestem za. 

 

 

 

 

JA aktualnie mógłbym spróbować ale długo nie grałem w LoL'a ...

 

Ja jestem neutral bardziej moim zdaniem jest teraz popularna gra cs 1.6 , cs:go

 

 

Wątpie, że cs 1.6 jest bardziej popularny od lola

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To czemu są recenzje filmów i innych gier?

 

Czemu jest dział na forum związany z LOLEM?

 

 

Są to tylko dodatki dla graczy CS'a na naszym forum. Dla mnie sieć która zajmuje się tylko cs'em nie będzie organizować turniejów z dupy do innej gry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...