Skocz do zawartości
Gość

Pomoc z laptopem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam laptopa Lenovo Y570. Problem tyczy się grania(grania w lola). Wchodząc do gry pierwsze 8 minut gra działa płynnie fpsy są w porządku i po tych 8 minutach gra zaczyna się ścinać, fpsy maleją. Podczas tego procesu zauważyłem, że komputer bardzo się nagrzewa. Nie jestem w 100% pewien, ale wydaje mi się, że nagrzewanie laptopa tyczy się spadków fpsów i zacinania się gry. Czy wymienienie pasty pomoże ? Macie jakieś pomysły? Ten problem stanowczo utrudnia mi granie. Proszę o pomoc. Osoby, które będą starały mi się pomóc nagrodzę +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój brat tak miał gdy grał w Left 4 Dead 2 przegrzewał mu się procek i karta graficzna grał grał a nagle laptop wyłączył się. Radzę Ci oddać go do jakiegoś serwisu aby przeczyścili Ci lapka i wymienili pastę termo przewodzącą 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kup sprężone powietrze i przedmuchaj wszystkie radiatory poprzez otwory wentylacyjne, temperatura ma bardzo duży wpływ na spadek mocy obliczeniowej procesora. Po wyczyszczeniu radiatorów problem powinien zniknąć. W laptopach trzeba dbać o czystość elementów chłodzących.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...