Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Kultura

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę to nie proszę o UB, bo wiem, że popełniłem błąd, ale ciekawi mnie, dlaczego go dostałem po powiedzeniu jednego słowa oraz bez żadnego ostrzeżenia ze strony Admina.

Twój nick podczas gry: Mateusz~

Godzina, data zdarzenia: Około 17:00, 30.12.2014

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:20660052

Uzasadnienie: Graliśmy na dd2, początek rundy, większość ct poszła na długą, lekki bulwers z mojej strony i w amoku powiedziałem coś w stylu: "Pojeb**o Was, ponad 1/3 teamu na długiej" po czym po chwili dostałem bana, a głupio mi, bo dobrze szło i za większe przewinienia ludzie nie dostawali nic, więc to trochę niesprawiedliwe... :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie co do tej nauczki to trochę nie bardzo tu to pasuje(staram się być kulturalny), bo czasami kultura na serwerze jest niska, gdy nawet jakiś Admin jest, to przynajmniej upomni, nie wchodzę tu na czyjąś kompetencje, ale nie trzeba psuć gry i być w gorącej wodzie kąpanym, bo każdemu się może wypsnąć kilka słów w gniewie :)

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To przeprosić można na u@ i będzie okej  a Sako jest wrażliwy na punkcje przeklinania więc nie lubi tak jak ja może miał zły dzień po prostu czekamy na jego wypowiedz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...